CZY UZDROWICIELE BĘDĄ PRACOWAĆ W SZPITALACH? i inne ważne tematy  a Spotkanie z ANTONIM PRZECHRZTĄ MA RA mNFSH nauczycielem duchowego uzdrawiania The Healing Trust UK oraz prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli  a 24 stycznia 2019 godz. 18:30 Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia  Adres: ul. Grażyny 15, 02-548 Warszawa  Wstęp wolny

 

 

Ulotka do pobrania tutaj >>>> 

 

Dlaczego warto przyjść na nasze spotkanie?

Na spotkaniu min. czym jest uzdrawianie, w  jaki sposób uzdrawianie może pomóc, co się dzieje podczas sesji uzdrawiania.Antoni Przechrzta przedstawi również zagadnienia uzdrawiania psychofizycznego w kontekście współczesnej medycyny: co trzeba zrobić, aby uzdrowiciele pracowali w służbie zdrowia. Czy każdy może nauczyć się uzdrawiania, jakie powinien mieć predyspozycje, jakie spełniać kryteria oraz jakie szkolenie trzeba odbyć, aby wstąpić do Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli  oraz NFSH The Healing Trust UK i  praktykować profesjonalnie a także co trzeba zrobić, aby uzdrowiciele mogli pracować w służbie zdrowia.

Poczuj, jak płynie uzdrawiająca energia przez Twoje Ciało.

Na spotkaniu pokazane będą proste techniki, łatwe do opanowania, przy pomocy których można pomóc sobie i najbliższym. Dowiedz się jak stosować samouzdrawianie.Podczas spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnej sesji uzdrawiania oraz wygrać zniżkę na kurs I stopnia.

Będą też do nabycia płyty z medytacjami uzdrawiania Antoniego Przechrzty  pomagające w powrocie do zdrowia oraz zapisy na sesje indywidualne. Dla osób zainteresowanych, które zapiszą się i będą chciały zrobić przedpłatę na spotkaniu na kurs uzdrawiania lub inny kurs zniżka.

Zapraszamy Sala Biała na parterze.

Aby ułatwić nam przygotowanie uprzejmie prosimy o deklarację uczestnictwa mailowo lub telefonicznie

 

Antoni Przechrzta jest akredytowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust UK, prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU oraz dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie. Propaguje włączenie medycyny komplementarnej do publicznej służby zdrowia. Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny, komisjach sejmowych, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia w Londynie m.in.: dla studentów medycyny w Royal London Hospital, twórca metody rozwoju intuicji/postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowe uzdrawianie oraz psychoterapię, autor wielu publikacji prasowych. W terapii wykorzystuje elementy intuicji oraz postrzegania pozazmysłowego odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Jego wieloletnie doświadczenie, praktyka nauczycielska i terapeutyczna dają możliwość uzdrowienia własnych zagadnień życiowych już podczas zajęć.

 

Kurs Duchowego Uzdrawiania w Warszawie 26-27.01.2019r.

Terminy innych warsztatów tutaj:  http://bit.ly/wiecejterminow

Informacje:  +48 607 387 737

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FB Instytut Realizacji Siebie