BHP energetyczne i emocjonalne w pracy terapeutycznej z klientem.

Autorski program Antoniego Przechrzty

 Warszawa 23-24.09.2017

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jak w pracy terapeutycznej/ z pacjentem/ klientem zachować bezpieczeństwo energetyczne, nie dać się wyczerpać z siły życiowej, być prawdziwym wsparciem dla klienta, chroniąc własne dobre samopoczucie.

Kurs przeznaczony szczególnie dla kosmetyczek, masażystów, fryzjerów, uzdrowicieli, psychoterapeutów, lekarzy, pielęgniarek i innych osób, które wchodzą w interakcje z innymi, co może powodować niekorzystne efekty.

Częstym zjawiskiem jakie przydarza się terapeutom i praktykom, gdzie kontakt z drugą osobą jest częścią procesu, iż będąc osobą empatyczną ściągamy na siebie negatywne emocje, czujemy się zmęczeni jakby nas ktoś ogołocił z naszej siły życiowej czy radości, czujemy, jakbyśmy podczas procesu coś destruktywnego pochłonęli z pacjenta. Dzieje się to dlatego, iż nie zwracamy uwagi na nasz przebieg energii ani na interakcję jaką tworzymy podczas sesji z pacjentem/klientem. Pacjent przychodzi do nas po to, aby uwolnić się od tego, co mu nie służy, my jednak nie powinniśmy ani nie musimy być pochłaniaczem tego co najgorsze, negatywnych emocji, substancji chorobowej. Nasze dobre samopoczucie i bezpieczeństwo energetyczne pacjenta to 2 podstawowe zagadnienia BHP, które trzeba zaadresować w pracy z pacjentem, aby ta praca nie miała dla nas skutków ubocznych.


W programie:
Świadomość w ciele
Oddech energetyczny
Kierunek bezpiecznej interakcji z pacjentem/klientem (aura)
Jak nie pochłaniać destruktywnych słów i emocji?
Jak prowadzić bezpieczną rozmowę, jak słuchać?
Trudny pacjent
Sposoby oczyszczania i regeneracji i ochrony.
Jak radzić sobie z pacjentami załamanymi, z depresją.
Obchodzenie się z substancjiami szkodliwymi.

Bzpieczne pozycje siedzenia dla zdrowia kręgosłupa.

Zajęcia poprowadzi:

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. RA mNFSH akredytowany Nauczyciel The Healing Trust UK) : Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny integralnej, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji, jest autorem metody rozwoju intuicji/postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowe uzdrawianie wraz z psychoterapią. Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje wgląd intuicyjny i postrzeganie pozazmysłowe odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Antoni jest akredytowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust, dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jako terapeuta z wieloletnim doświadczeniem i praktyką nauczycielską daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się niezwykłych umiejętności, ale równocześnie do rozwiązywania istotnych życiowych zagadnień już podczas zajęć.