Antoni Przechrzta

uzdrowiciel, nauczyciel duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego, psychoterapeuta i artysta

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: (PL) +48 607 387 737

tel.: (UK) +44 797 144 7342

 

Jeśli interesuje Cię tematyka uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego, zapraszamy na naszą stronę na Facebooku:https://www.facebook.com/AntoniPrzechrztaUzdrowiciel

 

Antoni Przechrztatojedyny w Polsce licencjonowany nauczyciel brytyjskiej NFSH – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Kształcił się również jako artysta w krakowskiej i wiedeńskiej ASP, był stypendystą Akademii Królewskiej w Londynie. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie oraz założycielem i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

 

Na co dzień uczy duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego. Pomaga też w ramach indywidualnych i grupowych sesji terapeutycznych. Pracuje online i tradycyjnie, w języku polskim i angielskim. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycynyniekonwencjonalnej i komplementarnej dla studentów uczelni medycznych w Londynie: Bart'sHospital i Royal London Hospital.

 

Wykształcenie artystyczne

 

Jest absolwentem Krakowskiej i Wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der BildendeKunste, Wiedeń). Ukończył też studia podyplomowe w Akademii Królewskiej w Londynie (RoyalAcademy of Arts - jako pierwszy Polak został Stypendystą Fundacji Henry Moore'a).

 

Intuicja, uzdrawianie i psychoterapia

 

Jednocześnie rozwijał swoje umiejętności związane z uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji. W SAGB (SpiritualistAssociation of Great Britain) w Wielkiej Brytanii zgłębiał tematykę postrzegania pozazmysłowego. Uprawnienia terapeutyczne uzyskał w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Interakcji w Lublinie (Psychoterapia).

 

Obecnie jest członkiem i licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust - największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzi Instytut Realizacji Siebie i jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU.

 

Popularyzacja metod komplementarnych

 

Bierze udział w najważniejszych festiwalach medycyny komplementarnej między innymi: Mind Body Spirit. Aktywnie uczestniczy w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej.

 

Prowadzi praktykę terapeutyczną indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Pracuje między innymi w Polsce, Wielkiej Brytanii, a także w USA. Współpracuje z lekarzami, przez wiele lat prowadziłzajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart'sHospital i Royal London Hospital.

 

Przeczytaj wywiad z Antonim Przechrztą na temat niezwykłej metody terapeutycznej - "Uzdrawiam Duszę" (Gazeta Współczesna, 29 marca 2011): https://wspolczesna.pl/antoni-przechrzta-uzdrawiam-dusze/ar/5759447

 

Antoni Przechrzta o swojej praktyce terapeutycznej

 

Wizyta indywidualna to z rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta oraz sesja duchowego uzdrawiania. W rozmowie terapeutycznej korzystam z intuicji. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczegooraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości.

 

Poprzez indywidualne konsultacje (również sesje uzdrawiania) pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej, a także fizycznej. Udzielam porad dotyczących radzenia sobie z problemami życiowymi, karierą zawodową, a także zagadnieniami biznesowymi. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.

 

Uważam, że najskuteczniej każdy sam może sobie pomóc - podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie, możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób. Oprócz udzielania pomocy indywidualnej, prowadzę warsztaty, na których uczę metod samouzdrawiania, uzdrawiania oraz wykorzystywania intuicji w codziennym życiu i biznesie, rozwiązywania problemów dotyczących związków i relacji partnerskich, pracy nad sobą i rozwojem własnego potencjału duchowego.

 

Warsztaty dla kadry zarządzającej

 

Prowadzę warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.

 

 

Działalność szkoleniową prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie oraz we współpracy z NFSH The Healing Trust i Polskim Stowarzyszeniem Duchowych Uzdrowicieli. Współpracuję z wieloma renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i na świecie.

 

Kontakt

 

Jeżeli chcesz umówić się na konsultację indywidualną bądź sesję terapeutyczną ze mną - napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub zadzwoń: (PL) +48 607 387 737 lub (UK) +44 797 144 7342

 

Chcesz śledzić moje najnowsze komentarze związane z rozwojem osobistym, sytuacją społeczną i zdrowotną w Polsce i na świecie – zapraszam na mój profil na Twitterze: https://twitter.com/APrzechrzta

 

Referencje

 

Akademia Medyczna, Londyn;

CourtauldInstitute, Londyn;

Life Center, Londyn

IWW, Poznań