Medytacje uzdrawiające można zamówić telefonicznie lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. +48 607 387 737

Cena jednej płyty to 45 zł, ale jeżeli zamówisz 4 szt to piąta będzie gratis.  Przy zamówieniu 5 szt, dodatkowo 2 gratis. Przelew na konto

Instytut Realizacji Siebie Antoni Przechrzta, Raiffeisen Polbank  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 , przekazem albo za za liczeniem pocztowym.   

 

Medytacja Uzdrowienia płyta cd

Medytacja Uzdrowienia - Płyta CD

Wizualizacja pozwalająca na uzdrowienie ciała i duszy, przeszłości oraz relacji międzyludzkich. Pomoże skierować Boską Energię Uzdrowienia w pomyślną przyszłość. 

Więcej co może dać medytacja uzdrowienia >>>>

Medytacja do Źródła płyta cd  

Medytacja do Źródła - Płyta CD

Otwierając się na duchowość i Boską Obecność, otrzymujemy moc uzdrowienia siebie oraz uzdrawiania innych. Ta wizualizacja jest drogą do zestrojenia z Aniołami, Przewodnikiem Duchowym oraz Bogiem. 

Medytacja Bogactwo płyta cd  

Medytacja Manifestacja Bogactwa - Płyta CD

Bogactwo – jest wyrazem Boskiej Miłości, doskonałości i zintegrowanej osobowości. Człowiek bogaty otrzymuje nie tylko dobra, ale i obdarza tym, co najlepsze. Wsłuchaj się w tę wizualizację, a poprowadzi Cię w obszary dobrobytu.

Medytacja Do domu naszego dobra płyta cd  

Medytacja Do Domu Naszego Dobra - Płyta CD

Medytacja prowadzona - wizualizacja. Świątynia Naszego Dobra jest to miejsce transformacji i uzdrowienia, w którym wszystko staje się możliwe i jest dobre dla nas i dla innych.

Medytacja Oddychanie kolorem płyta cd  

Medytacja Oddychanie kolorem - Płyta CD

Medytacja prowadzona – oddychanie poprzez czakry używając dźwięków i kolorów. Oczyszcza, otwiera oraz wzmacnia czakry, oraz obszary ciała i życia, które one reprezentują. Również integruje różne aspekty życiowe. Osoby, które jej słuchają czują przypływ siły życiowej i pomyślności.

Więcej jak działa medytacja Oddychanie Kolorem >>>>

Medytacja Milosc Bezgraniczna i Bezinteresowna plyta cd  

Medytacja Miłość bezinteresowna i bezgraniczna - Płyta CD

Medytacja prowadzona to wizualizacja umożliwiająca uzdrowienie relacji z najbliższymi, relacji rodzinnych, a także relacji z samym sobą. Pomoże w większej akceptacji świata zewnętrznego i w utrzymaniu pogody ducha. Osoby, które jej słuchają relacjonowały, że były w stanie uzdrowić relacje np. z rodzicami, z którymi nie rozmawiały przez lata.

Więcej o medytacji miłości bezinteresownej i bezgranicznej >>>>

Medytacja Wprowadzenie do jasnowidzenia plyta cd  

Medytacja Wprowadzenie do Jasnowidzenia - wyobraźnia - Płyta CD

Wizualizacja ta wprowadzi Cię w świat wyobraźni, gdzie słowa pomagają w tworzeniu obrazu i odczuć, a te są potrzebnymi narzędziami do rozwoju daru jasnowidzenia. Medytacja ta powstała z myślą o osobach, które chciałyby rozwijać dar intuicji i widzenia zdalnego, ale nie mogą się oderwać od logicznego myślenia. Daje też możliwość kreacji pożądanej przyszłości, odczucia jej aby przyciągnąć ją do Siebie.

   Zamów 4 płyty to piąta gratis, zamów 5 to szósta i siódma gratis. Przelew na konto

Instytut Realizacji Siebie Raiffeisen Polbank  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 , przekazem albo za zaliczeniem pocztowym.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 607 387 737

 

 

 

 

   Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoja misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiania z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko wsparcie w powrocie do zdrowia, psychoterapia i doradztwo personalne ale i rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej, wsparcie emocjonalne, ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do dobrego funkcjonowania w życiu. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia, chociaż do trwałego uzdrowienia potrzeba więcej sesji.