#Uzdrowiciel #uzdrawianie #duchoweuzdrawianie #uzdrawianieduchowe

Antoni Przechrzta  Sesje Uzdrawiania, Terapia,  Doradztwo oraz Kursy również indywidualne i zdalne przez tel i skype  e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.: PL +48 607 387 737 ;   UK +44 797 144 7342 ;  US 1 646 714 9260

Prowadzę praktykę terapeutyczną duchowego uzdrawiania indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Przyjmuję głównie w Warszawie ale również w innych miastach Polskim innych krajach europejskich i USA. Współpracuję z lekarzami.

Wizyta indywidualna to nie tylko przekaz siły życiowej. Najpierw rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta, również o jego zdrowiu a następnie sesja duchowego uzdrawiania. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczego, oraz uruchamiania wewnętrznego odczuwania u pacjenta i duchowości a także odnajdywania swojego ja w pacjencie jako ważnych czynników wpływających na zdrowie i jakość życia.W rozmowie terapeutycznej korzystam z postrzegania pozazmysłowego.

Poprzez indywidualne konsultacje pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej a także fizycznej. Udzielam porad dotyczących problemów życiowych, kariery zawodowej a także zagadnień biznesowych. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.

Uważam, że najskuteczniej każdy  sam może  sobie pomóc - podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie,   możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób.

Na tym filmiku możesz zobaczyć wypowiedź Antoniego Przechrzty na temat potrzeby stosowania duchowego uzdrawiania w leczeniu.

Podczas sesji uzdrawiania oprócz skorzystania z przekazu dobroczynnej energii znajdujemy indywidualne sposoby samo-uzdrawiania i pomocy sobie na co dzień, również poprzez wsłuchanie się w głos wewnętrzny, co swoją kontynuację znajduje często na warsztatach grupowych oraz kursach uzdrawiania i rozwoju intuicji.

Jeżeli problemy dotyczą zdrowia psycho-fizycznego zajmuję się integralnym uzdrawianiem wszystkich jego aspektów, w trudnych sytuacjach   życiowych czy związanych z prowadzoną działalnością / biznesem również wspomagam w rozwiązywaniu problemu poprzez zastosowanie zintegrowanego podejścia.

Działalność terapeutyczną / doradczą prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie, oraz we współpracy z NFSH The Healing Trust oraz Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU, którego jestem i założycielem i obecnym prezesem.

Aktywnie uczestniczę w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej a także propaguję duchowe uzdrawianie i wiele innych w środowisku medycznym i mediach wiele naturalnych form powrotu organizmu do zdrowia i pełni dobrego samopoczucia, prowadzę badania naukowe i publikuję artykuły promujące zdrowy styl życia i medycynę przyjazną pacjentowi.

Chcesz umówić się na konsultację indywidualną bądź sesję terapeutyczną z Antonim Przechrztą? Zadzwoń bezpośrednio: 600 587 848 albo napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej sesja trwa 1 godzinę lub 1/2 godziny. Oferuję również sesje paro-osobowe, gdzie uczestnicy bardzo aktywnie podejmują terapię korzystając ze wzajemnego wsparcia. Takie sesję trwają od 4 do 7 godzin albo wielokrotnie po 2 godziny.

W czym może pomóc duchowe uzdrawianie:

Może pomóc w szerokiej gamie fizycznych i psychicznych dolegliwości, czasem w zdumiewającym stopniu. Jest to proces rewitalizacji i    uwalniania na bardzo głębokim poziomie, który pomaga ciału wyregulować się, dostroić się i uzdrowić spontanicznie we własnym    tempie i na własny sposób. Wspomaga leczenie medyczne, pozytywne rezultaty naukowcy zaobserwowali w chorobach nowotworowych, depresjach, stanach emocjonalnych, chorobach serca, reumatycznych i wielu innych. Jest pomocne w sytuacji wycieńczenia wskutek terapii jak: chemioterapia, radioterapia czy chirurgia a także jest ogromnym wsparciem emocjonalnym w przypadku chorób właśnie np. nowotworowych.

Wynik sesji uzdrawiania może okazać się korzystny w nieoczekiwany sposób i niekoniecznie natychmiast. Na przykład albo możesz poczuć nagłą poprawę stanu zdrowia albo stopniowe polepszanie się w dłuższym okresie czasu, gdyż ta forma terapii dociera do przyczyny.


Uzdrawianie często doprowadza do zrównoważenia w twoim życiu: uczucia oraz związki z innymi. Może zainicjować zmiany, pomóc przejąć nad życiem  kontrolę i pozwolić dostrzec wszystko we właściwych proporcjach oraz dać ci uczucie, że stoisz stopami mocno na ziemi.
Jest szczególnie pomocne w sytuacjach kryzysowych i przy nieuleczalnych chorobach. Uzdrawianie samo w sobie oddzielnie może być terapią. Nie ma szkodliwych skutków ubocznych i dobrze współdziała też z innymi metodami leczenia o czym świadczą badania naukowe oraz relacje pacjentów.

Po paru sesjach duchowego uzdrawiania, osoba z guzami w okolicy tarczycy pisze: "właśnie wyszłam od lekarza (usg). Wszystkie zmiany są o połowę mniejsze, ta największa ma teraz 12 mm (było 24 mm). Lekarz był bardzo zdziwiony, tym bardziej, że usg robił ten sam lekarz, co poprzednio na tym samym sprzęcie. Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dziękuję. K."  03.04.20.13

https://wp.tv/i,uzdrowiciele-w-szpitalach-mamy-zielone-swiatlo-od-premiera,mid,2014872,cid,4051,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=61ae30 Ten film zobaczyło już 150 tyś. osób.

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w kursach Antoniego Przechrzty a nie masz czasu na 2 dni kursów bądź nie odpowiada Ci termin możesz umówić się na indywidualne zajęcia, opłata wg stawki godzinowej. Istnieje możliwość ćwiczeń i terapii z użyciem internetu i telefonu oraz zdalnie.

Na wizytę możesz zabrać wyniki badań lekarskich.

Wywiad o duchowym uzdrawianiu jako niezwykłej metodzie terapeutycznej z Antonim Przechrztą "Uzdrawiam Duszę" Gazeta Współczesna

Wywiad do Polskiego Radia Program I - fragment

Duchowe Uzdrawianie w publicznej służbie zdrowia - referat z sympozjum 2012

Czy potrzebujemy duchowego uzdrawiania? (Czwarty Wymiar)

 

Referencje:

Akademia Medyczna, Londyn; 

Courtauld Institute, Londyn;

Life Center, Londyn

IWW, Poznań

 

 

   Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoja misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiania z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko wsparcie w powrocie do zdrowia, psychoterapia i doradztwo personalne ale i rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej, wsparcie emocjonalne, ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do dobrego funkcjonowania w życiu. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia, chociaż do trwałego uzdrowienia potrzeba więcej sesji.