BHP energetyczne i emocjonalne w pracy terapeutycznej z klientem.

                        Warszawa i online 02.10.2021 r.

Inwestycja 300 zł z przedpłatą, 350 w dniu kursu. Do 02.09.2021 specjalna cena 250 zł.

Autorski program Antoniego Przechrzty

Chcesz być? Napisz do nas.

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jak w pracy terapeutycznej/ z pacjentem/ klientem zachować bezpieczeństwo energetyczne, nie dać się wyczerpać z siły życiowej, być prawdziwym wsparciem dla klienta, chroniąc własne dobre samopoczucie.

Kurs przeznaczony szczególnie dla terapeutów, lekarzy, personelu medycznego, uzdrowicieli, psychoterapeutów, masażystów, kosmetyczek, pielęgniarek i innych osób, które wchodzą w interakcje z innymi, co może czasem powodować niekorzystne efekty na zdrowiu emocjonalnym i sile życiowej..

Częstym zjawiskiem jakie przydarza się terapeutom i praktykom, gdzie kontakt z drugą osobą jest częścią procesu, iż będąc osobą empatyczną ściągamy na siebie negatywne emocje, czujemy się zmęczeni jakby nas ktoś ogołocił z naszej siły życiowej czy radości, czujemy, jakbyśmy podczas procesu coś destruktywnego pochłonęli z pacjenta. Dzieje się to dlatego, iż nie zwracamy uwagi na nasz przebieg energii ani na interakcję jaką tworzymy podczas sesji z pacjentem/klientem. Pacjent przychodzi do nas po to, aby uwolnić się od tego, co mu nie służy, my jednak nie powinniśmy ani nie musimy być pochłaniaczem tego co najgorsze, negatywnych emocji, substancji chorobowej. Nasze dobre samopoczucie i bezpieczeństwo energetyczne pacjenta to 2 podstawowe zagadnienia BHP, które trzeba zaadresować w pracy z pacjentem, aby ta praca nie miała dla nas skutków ubocznych.

Koszt kursu 300 zł przy przedpłacie, w dniu kursu 350 zł. Aby się zapisać wystarczy dokonanie przedpłaty (100 zł) lub wpłaty całości na  konto: Instytut Realizacji Siebie Antoni Przechrzta, BNP Paribas  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579  i wysłać e mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo sms na tel. +48 607 387 737


W programie:
Świadomość w ciele
Oddech energetyczny
Kierunek bezpiecznej interakcji z pacjentem/klientem (aura)
Jak nie pochłaniać destruktywnych słów i emocji?
Jak prowadzić bezpieczną rozmowę, jak słuchać?
Trudny pacjent
Sposoby oczyszczania i regeneracji i ochrony.
Jak radzić sobie z pacjentami załamanymi, z depresją.
Obchodzenie się z substancjami szkodliwymi.

Bezpieczne pozycje siedzenia dla zdrowia kręgosłupa.

Zajęcia poprowadzi:

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. RA mNFSH akredytowany Nauczyciel The Healing Trust UK) : Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny integralnej, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji, jest autorem metody rozwoju intuicji/postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowe uzdrawianie wraz z psychoterapią. Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje wgląd intuicyjny i postrzeganie pozazmysłowe odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Antoni jest akredytowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust, dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jako terapeuta z wieloletnim doświadczeniem i praktyką nauczycielską daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się niezwykłych umiejętności, ale równocześnie do rozwiązywania istotnych życiowych zagadnień już podczas zajęć.

Czy Chciałbyś, aby taki warsztat został przeprowadzony w Twoim zespole, w zakładzie pracy czy firmie? Zadzwoń albo napisz do nas +48607387737  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czy warto być na kursie Emocjonalne i Energetyczne BHP Terapii?

Jako osoba współodczuwająca i lgnąca do ludzi, uświadomiłam sobie moc codziennych zagrożeń pochodzących z bagatelizowania konieczności ochrony energetycznej. Poznałam skuteczne metody utrzymywania obopólnie bezpiecznych relacji. Cieszę się ze nie polegają one na stawianiu barier. Podziwiam sposób  przekazania wiedzy dotyczącej tak istotnej kwestii jaką jest świadomość w ciele i umiejętny oddech. Życie po ukończeniu kursu postrzegam jako lżejsze dlatego polecam ten kurs nie tylko terapeutom, ale i osobom, dla których dobre samopoczucie jest ważne, a przebywają wśród ludzi.  Janina

 

Które z twoich osiągnięć w trakcie kursu ucieszyło cię najbardziej?

KONTAKT Z DZIECKIEM, NARYSOWANIE W JAKI SPOSÓB FUNKCJONUJE DUSZA W CIELE.

Co pozytywnego wyniosłeś z pracy na kursie?

 FAJNY KONTAKT ONLINE, TO DOBRZE FUNKCJONUJE

 A co zostawiasz za sobą?

PRZESZŁOŚĆ                                                                 Aga

 

Najbardziej pomocnym dla mnie było ćwiczenie rozluźnianie całego ciała i wypełnianie się energią. To ćwiczenie pokazało mi jak mam ze sobą pracować, żeby czuć się lepiej, jak powodować u siebie dobrostan. Pokazało mi też, że mam problem z rozluźnieniem brzucha i jest obszar nad którym muszę popracować.

Udało mi się zintegrować duszę i wewnętrzne dziecko. Okazało się że moje wewnętrzne dziecko ma się całkiem dobrze,  a jakiś czas temu miałam z tym problem.  Agnieszka