Zgłoś swoje zainteresowanie. A może chcesz się umówić na indywidualną sesję? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
„Jesteś w stanie osiągnąć wszystko, jeśli tylko uwierzysz, że jesteś w stanie” – Napoleon Hill

Jeśli chcesz poznać i przećwiczyć metody, które pozwolą na:

  • słuchanie wewnętrznego przewodnictwa
  • odkrywanie i realizowanie potrzeb wewnętrznego „ja”
  • korzystne i jednorodne przekonania
  • tworzenie za pomocą intencji i energii
  • przyciąganie pomyślności: praca, relacje, pieniądze
  • uruchamianie własnej mocy i twórcze korzystanie z wyobraźni
  • przyciąganie dobrej passy i spokoju wewnętrznego

TO TEN WARSZTAT JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Termin i miejsce spotkania: zadzwoń i zgłoś zainteresowanie

Informacje i zapisy tel. +48 607 387 737

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   www.uzdrawianie.com

TY TEŻ MOŻESZ BYĆ ZDROWY, SZCZĘŚLIWY I BOGATY!

„Klucze do Pomyślności to skuteczne ćwiczenia w budowaniu własnej mocy, dobrego samopoczucia, ustawieniu swojego systemu tak, aby Twoje „ja” i środowisko było nieograniczonym wsparciem. Chcesz się przekonać? Zapraszam na kurs.”  Antoni Przechrzta

Warsztat określania i realizowaniu życiowych marzeńTen kurs działa.

Na zajęciach m. innymi:

Wewnętrzne przewodnictwo zwiększa wiarę i zaufanie do siebie i życia: usłysz głos swojej duszy.

Relacja pomiędzy sferą finansową a relacjami międzyludzkimi.

Jak osiągnąć stan przyciągania dobrej passy, wspaniałych relacji i dobrego samopoczucia (wpływ poziomu i rodzaj energii życiowej).

Jak odkryć i realizować pracę życia.

Jak tworzyć za pomocą energii, rozwiązywać problemy, myśleć w sposób nieograniczony, twórczo korzystać z wyobraźni i intuicji na każdy dzień.

Na zajęciach możesz nauczyć się podejmowania działań, które doprowadzą cię do tego, czego pragniesz, przynosząc poczucie spełnienia, satysfakcję z osiągniętych rezultatów oraz świadomość służenia światu w sposób najlepszy z możliwych.

Możesz rozbudzić w swoim życiu naturalny przepływ pieniędzy i rzeczy oraz poznać odpowiednie osoby robiąc to, co lubisz. Możesz nauczyć się podejmowania działań, które w sposób najkrótszy i najłatwiejszy doprowadzą cię do tego, czego pragniesz, przynosząc poczucie spełnienia, satysfakcję z osiągniętych rezultatów oraz świadomość służenia światu w sposób najlepszy z możliwych. Bogactwo jest dostępne dla Ciebie.

Co moge zrobić, aby być zdrowym, szczęśliwym i bogatym?

Do dobrego funkcjonowania w życiu, do sukcesu i wspaniałego zdrowia istotnym jest, aby odkryć, co w naszym systemie trzeba uzdrowić, jakie mamy potrzeby i ograniczenia.  Nie jesteśmy samotną wyspą, dlatego łatwiej nam osiągnąć cele, kiedy mamy między innymi dobre relacje z innymi i harmonię we wszystkich obszarach. Każdy z komponentów naszego koła życia powinien funkcjonować prawidłowo i współpracować z innym obszarami życia.

Dwudniowy kurs Antoniego Przechrzty to skuteczne ćwiczenia w budowaniu własnej osobowości, dobrego samopoczucia, ustawieniu swojego systemu rodzinnego tak, aby nasze "ja" i nasze środowisko były dla nas wsparciem.

„Jestem przekonany, że warsztat: Klucze do Obfitości poda Ci narzędzia, przeprowadzi przez ćwiczenia diagnostyczne i te umożliwiające kierowanie swoim życiem tak, abyś zechciał i miał energię i motywację do realizowania tego, czego pragniesz. Warsztat ten pomoże Ci uzdrowić przeszłość, otworzy możliwości do życia w obfitości i w dobrych relacjach.

Odblokowując ograniczenia i uzdrawiając przeszłość możemy z łatwością określić cele i z łatwością je realizować, gdyż wtedy mamy nie tylko siebie ale i cały nasz system po naszej stronie. Tak było dla wielu osób, również dla mnie, może też być dla Ciebie. Chcesz się przekonać? Zapraszam na kurs”. Antoni Przechrzta 

Relacja z warsztatów :

Bogactwo, obfitość – dla każdego z nas oznacza coś innego. Jedni, słysząc: bogactwo, od razu mają przed oczami sztabki złota i banknoty poukładane w wesołe stosiki, inni – widzą bogactwo duszy. Dla mnie te słowa oznaczają obydwa stany. Zarówno obfitość dóbr materialnych jak i bogactwo duchowe, wszechogarniającą, bezwarunkową miłość, radość i szczęście, pełnię życia wewnętrznego, zwieńczoną bezmiarem spełnienia duchowego. Co zatem zrobić, by bogactwo na zawsze zagościło w moim życiu? Okazuje się, że to zależy wyłącznie ode mnie, że tylko ja sama jestem w stanie je dla siebie stworzyć. Bo albo sama sobą potrafię się na to bogactwo otworzyć, albo nie. Miotałam się bezsilnie powtarzając – „chcę być bogata”, a tak naprawdę, w podświadomości odcinałam się od tych myśli starymi, ugruntowanymi przekonaniami, z których często nie do końca zdawałam sobie sprawę. Teraz uwolniłam niekorzystne przekonania i buduję nowe i tak otwieram się na pełne bogactwo i pomyślność w moim życiu, czego nauczyłam się na zajęciach Antoniego Przechrzty.

I właśnie to, w jaki sposób możemy otworzyć się na pełne bogactwo w naszym życiu było przedmiotem tych warsztatów.  Ela Ł.

„W mojej firmie dużo pracy po Warsztatach Obfitości. Głośno jak w ulu, przybyło tylu klientów, że muszę dużo pracować, dziękuję, gdyż bałam się, że firma upadnie. Stosując specjalnie utworzone afirmacje czuję, jak zmienia się moje życie”. Karolina

„Na kursie pracowałem nad wyjazdem do Indii, bardzo chciałem pojechać i dlatego też budowałem w sobie jednorodną wiarę. W poniedziałek po kursie wygrałem bezpłatny bilet i byłem w Indiach, było super. Rewelacja, polecam”. A.

Zapisy i więcej informacji: tel. 607 387 737, e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz zorganizować kurs w swoim mieście? Poinformuj nas.