Warszawa i online  7-8. 08. 2021

Instytut Realizacji Siebie zaprasza na jedyne tego rodzaju warsztaty w Polsce:

MISTYCZNE UZDRAWIANIE ŚLADAMI JEZUSA

Warsztaty odkrywania misji, manifestacji celów i mistycznego uzdrawiania, które poprowadzi uzdrowiciel Antoni Przechrzta nauczyciel brytyjskiego The Healing Trust.

Zapisy na następna edycję online i stacjonarnie - zgłoś swoje zainteresowanie.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W programie warsztatów: nauka manifestacji celów * budowanie ekologii manifestacji * wizja i misja życia * narzędzia budowania wiary * analiza cudów i działalności terapeutycznej Jezusa  * współcześni mistycy i ich dzieła  *budowanie mocy duchowej  * subtelne metody uzdrawiania * o egzorcyzmach

Wszystkie najnowsze metody realizacji celów, metody uzdrawiania czy osiągania pełni życiowej od NLP do najniezwyklej nazwanych współczesnych kursów rozwoju pierwotnie pochodzą przede wszystkim z przekazów biblijnych o nauczaniu i uzdrawianiu Jezusa oraz z tradycji uzdrowicielskich pierwszych Chrześcijan, chociaż swój dorobek w tej dziedzinie też wniosła wiedza praktyczna z innych religii czy to Wschodu: buddyzm (tao), hinduizm (joga), islam (sufizm) i judaizm (kabała).

Esencją przekazu Jezusa jest  fakt, że człowiek przede wszystkim jest istotą duchową, która aby mogła spełniać swoje cele w życiu powinien uwzględnić sferę duszy jako integralną z resztą człowieka.  

 

Każdy człowiek jako istota duchowa ma dostęp do Źródła, do Boskiej mocy, może więc i uzdrawiać, tworzyć rzeczy niezwykłe, może mieć dostęp do Boskiej inspiracji, która naprowadza go na misję życiową, pozwala zrozumieć i wspomóc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

W przeciwieństwie do wielu metod, które izolują techniki wyłącznie realizacji celów czy woli człowieka, na kursie „Mistyczne Uzdrawianie śladami Jezusa” przede wszystkim nawiążemy połączenie pomiędzy duszą a ciałem, zajrzymy do przekonań z przeszłości i przetransformujemy je tak, aby pomagały żyć i być w pełni zdrowia, zdefiniujemy naszą misję życiową a także omówimy sposoby uwolnienia od zewnętrznych przeszkód, aby w pełni i z entuzjazmem zrealizować swoje zamierzenia.

Na zajęciach analizujemy na jakiej zasadzie Jezus uzdrawiał i te subtelne sposoby ćwiczymy na sobie. Poznajemy też warunki jakie powinny być spełnione, aby nastąpiło trwałe uzdrowienie z choroby bądź trudnej sytuacji. Łączymy się z Boska Obecnością Jezusa i wszyscy ja bardzo mocno czujemy. Omawiamy współczesne zagadnienia zniewolenia i egzorcyzmów.

Antoni Przechrzta

"Kurs „Jak uzdrawiał Jezus” dał mi możliwość nawiązania duchowej obecności z postacią Jezusa. Podczas ćwiczeń czułem taką wielka miłość wszechogarniająca mnie jakby wchodziła do środka, do serca, a także jakby mnie otaczała i opływała. Do doświadczenie było tak wzruszające, że same łzy po prostu płynęły. Czułem jakby rozpuszczały we mnie strach i bezsilność. Analizy zagadnień - przekonań też były bardzo pomocne, bo uświadomiłem sobie, że nadal gdzieś wewnątrz mnie  tkwił strach i obawa.

 Uzdrawiający przepływ obecności Jezusa we mnie wraz z bardzo osobistym dla mnie przesłaniem wzmocnił mnie i pozwoliło mojemu sercu poczuć komfort i błogosławieństwo dawno już nie odczuwane przez mnie. Chciałbym w takim stanie czuć się na co dzień." Jan

 

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. mNFSH akredytowany nauczyciel The Healing Trust UK) :

Absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Uczestniczy w sympozjach naukowych z zakresu medycyny integralnej, współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji, jest autorem skutecznej metody rozwoju intuicji/postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowego uzdrawianie  oraz psychoterapię. Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje elementy intuicji i jasnowidzenia odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Antoni jest dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jako terapeuta z wieloletnim doświadczeniem  i praktyką nauczycielską daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się tych niezwykłych umiejętności, ale równocześnie do rozwiązania istotnych życiowych problemów już podczas zajęć.

 Inwestycja za kurs w Polsce: 450 zł, jeżeli wpłata lub przedpłata do 7 dni przed kursem, później 500 zł a w dniu kursu 550 zł. Jeżeli przyjdziesz z drugą osobą na kurs otrzymasz zniżkę 20%. Jeżeli chcesz byc w Warszawie a nie przez internet zadzwoń do nas.

Rezerwacja: prosimy o e mail albo telefon 607 387 737 oraz o dokonanie przedpłaty 100 zł lub całości na numer konta: Instytut Realizacji Siebie Antoni Przechrzta, BGŻ Paribas  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579

 

Co absolwenci powiedzieli o Kursie Podglądanie Cudów Jezusa - Mistyczne Uzdrawianie Śladami Cudów Jezusa.

"Kurs bardzo głęboki, przynajmniej dla mnie.

Poszłam z intencją bardzo osobistą i stało się. Zobaczyłam siebie wielopłaszczyznowo, w nowym świetle, spojrzałam z zupełnie nowej perspektywy na tu i teraz. Przez ostatnie miesiące miałam dużo pracy zawodowej, zapędziłam się, zapomniałam o osobie....

Kurs pozwolił mi zatrzymać się i zobaczyć na nowo najważniejsze priorytety, zrewidowałam swoje cele, ujrzałam je w nowym świetle, zrozumiałam, że nowe podejście przyniesie nowe rezultaty.

Niby prawie wszystko było, co czułam, wiedziałam, czytałam, czy słyszałam, ale podane w nowym wydaniu, jako kwintesencja wszystkiego , co jest, kwintesencja  Pełni, co najważniejsze, z nową energią, nowym podejściem, pełnym wiary, ufności i nadziei.

Odkryłam na nowo siebie, kurs skłonił mnie do przemyślenia moich strategii działania, zobaczyłam nowe kreatywne, niecodzienne rozwiązania.

Pojawiły się nowe, niespodziewane możliwości, i to natychmiast, nowe osoby do współpracy zawodowej.

Polecam kurs z całego serca, a szczególnie, jeśli wkradła się, choć kropelka zwątpienia- po kursie odzyskasz pełną wiarę, moc możliwości i zaufanie, że masz pełne prowadzenie.

Chcesz CUDÓW, to się na nie otwórz!

Chcesz zamanifestować swoje cele, poczuć i zobaczyć wizję i misję życia, zbudować  swoją wewnętrzną MOC, to ten kurs jest dla Ciebie.

 Dziękuję Antoni za piękny czas na kursie".

Aneta

 

Opowiem Wam krótko o tym, czego nauczyłam się na kursie Podglądanie Cudów Jezusa - Manifestacji Celów i co on mi dał. Każdy z nas pewnie nie raz zadawał sobie pytania: po co tu jestem, jaki jest sens mojego życia,  w  jakim kierunku ono zmierza. Co zrobić, aby moje życie nabrało kolorytu, magii i głębi? Co tak naprawdę chcę w życiu robić, abym mogła poczuć się spełniona? Odpowiedzi na te pytania nie znalazłam w świecie zewnętrznym, nikt nie był w stanie mi powiedzieć, co tak naprawdę jest dla mnie dobre, bo tylko ja mogę - zaglądając do własnego wnętrza, do rdzenia swojej istoty - znaleźć odpowiedzi na te pytania. I znalazłam, podczas głębokiej medytacji prowadzonej przez Antoniego, odpowiedź w postaci odczucia, jak za mgiełką, niewyraźnie, a jednak pewnie. Nie sposób wytłumaczyć tego racjonalnie. Zadania, cele i zamierzenia mojej duszy, które odkryłam, są dla mnie wyzwaniem, ale znalazłam odwagę do podejmowania decyzji zmierzających do osiągnięcia moich celów, odwagę do stawiania kroków i  w sercu mam pewność, że to, co robię, jest właściwe. Wiem, kiedy działać, a kiedy się zatrzymać, będąc głęboko przekonaną, że oto teraz Wszechświat działa ze mną, pomagając mi zrealizować moje zamierzenia. I choć czasem popełniam błędy, napotykam na przeszkody czy trudności, to mimo wszystko stawiam kolejny krok do przodu, bo wiem, że one są po to, aby umocnić mojego ducha, ożywić serce, napełnić na nowo chęcią i entuzjazmem do działania.

Tak było w moim przypadku, a jak będzie w Twoim? Kasia

To pewnie jeden z najbardziej ciekawych, głębokich i mistycznych kursów jakie prowadzi Antoni. Jestem wzruszona. To działa. Janina

Ten kurs dał mi więcej niż się spodziewałam. Wiem nad czym głównie mam pracować (zwalczenie "wirusów", które przeszkadzają w realizacji celów oraz głębszą duchową analizą kim jestem i jaka jest moja misja). Jednocześnie otrzymałam potwierdzenie tego nad czym już pracowałam. Należy pielęgnować w sobie tę radość i lekkość, która przybliża obecność aniołów i dobrych duchów (czego w takim stanie ducha niejednokrotnie doświadczyłam). Nie mam już wątpliwości, że takie lekkie, radosne podejście do pacjentów (niemal jakby to była zabawa) nie jest niczym złym i tylko pomaga w uzdrawianiu.
Dziękuję Antoni, pozdrawiam wszystkich. Ewa

Jadąc na kurs rozmyślałam : co przyjdzie mi zmienić, co przełamać, a w co uwierzyć, jaka prawda mnie zaskoczy, a jaka przyświeci na drodze mojego życia?. Od dawna czułam wewnątrz wołanie : musisz wzmocnić swoją WIARĘ, wiarę w siebie, w to co umiesz i co potrafisz, musisz uwierzyć, że masz MOC. Odkryj ją w sobie. Ona czeka w głębi twojej duszy, czeka aż wydostanie się na powierzchnie wody i będzie pływać na falach ją kołyszących. Ta moc jest od dawna. Musisz stworzyć drogę do wyjścia.
I dowiedziałam się jak budować tę drogę. Jedna z nich została mi wskazana podczas „medytacji w Palestynie” w rozmowie z Jezusem. Powiedział do mnie : Otwórz swoje serce i kochaj ludzi. To jest klucz, klucz do wrót wszechświata. To droga do miłości, miłości uniwersalnej. To jak rozwiązanie zagadki. Te słowa przyświecają mi codziennie i wtedy jak „chodzę po wodzie” i po ziemi. Wzmocniła się też moja wiara. Uwierzyłam, uwierzyłam wreszcie w swoją moc i potęgę, potęgę ludzkich możliwości i zdolności ludzkiego ciała. To jak odnalezienie brakującego ogniwa. Zaczął się proces regeneracji ciała, umysłu i duszy. Świadomość samej siebie i swoich ogromnych sił w zestrojeniu się do Boga wzrosła. To wspaniałe uczucie jak zwiększa się moja świadomość, to jak rosnąca przestrzeń bez ograniczeń i  końca.
już wiem jak budować swoje życie. Mam plan, wizję i misję, których będę się trzymać i mam narzędzia by je zbudować i zrealizować.
Kurs Manifestacji Celów to jak potężny rozwój Ducha, jak krok naprzód, krok ku drodze jasnej i świetlistej. Drodze do światła, gdzie Cuda się zdarzają, jeśli tylko tego chcemy. Ta droga prowadzi do bycia szczęśliwym i prawdziwym człowiekiem – a czyż to nie CUD???  Magdalena

Warsztaty skierowane są do terapeutów, absolwentów kursów duchowego uzdrawiania, osób zaangażowanych w duchowy rozwój i tych, którzy chcieliby zrealizować szczytne cele, uzdrowić swoje życie i nadać mu głębszy sens.

Na warsztatach Manifestacji Celów analizujemy techniki uzdrawiania, budujemy środowisko, w którym marzenia mogą się zrealizować i ćwiczymy przyglądając się m. innymi cudom Jezusa i wielu mistyków.

Czy coś dobrego w naszym życiu spełni się, czy nie w dużej mierze zależy od naszej umiejętności budowania wiary i zastosowania specjalistycznej wiedzy:  jak pokierować myślami, emocjami by wprowadzić w życie swoje plany.

"Choroba jest obroną przed prawdą a uzdrowienie jest uwolnieniem od lęku. Aby się uzdrowić, trzeba poznać, co powoduje w nas lęk, strach i w jaki sposób te obszary można odblokować i uwolnić, a w zamian wypełnić nowym sensem życia i działaniem twórczym: samorealizacją"

Antoni Przechrzta

Czy byłeś świadkiem cudu w Twoim życiu? Chciałbyś się nim z nami podzielić? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.