#postrzeganiepozazmysłowe  #telepatia  #intuicja #jasnowidzenie

Kurs Rozwój Intuicji - Postrzegania Pozazmysłowego  autorski program Antoniego Przechrzty

I: Widzenie Wewnętrzne:  Gdańsk 27-28.07.2019r., Warszawa 14-15.09.2019r.,

II: Widzenie Zdalne Wrocław: 10-11.08.2019r.

Inwestycja po 450 zł za I i II  stopień jeżeli zrobiona przedpłata do 1 tyg. przed kursem (100zł), później 500 zł, w dniu kursu 550 zł. Zniżka 20% jeżeli przyjdziesz z drugą osobą na kurs. Można też mieć prywatne lekcje w systemie godzinowym w Warszawie i przez tel / internet. Chcesz obniżyć cenę kursu do minimum? Wyślij e-maila do osób zainteresowanych. Każda osoba, która przyjdzie z twojej rekomendacji obniża cenę twojego kursu o 20% natomiast cztery powodują że kurs jest bezpłatny. Wpłaty prosimy kierować na konto: Instytut Realizacji Siebie: BNP Paribas  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579  

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny zajęć: sobota 10 - 18 i niedziela 10 - 14 z przerwą na obiad godz.13.30 w sobotę.

Czy kierujesz się na co dzień głosem intuicji? Znasz ludzi odnoszących sukcesy w życiu i biznesie dzięki intuicji? Chciałbyś odkryć i uruchomić moc głosu wewnętrznego? Zapraszam na kurs. 

Doskonalenie intuicji - zagadnienia ogólne wykład Antoniego Przechrzty

I:  Widzenie Wewnętrzne

Świadomość w sobie, trening uważności, metoda jednego słowa, medytacja i wizualizacja, podróż do dzieciństwa, jak usłyszeć głos wewnętrzny (pismo intuicyjne), psychometria: odczyt z włosa w kopercie (wprowadzenie), wprowadzenie do Stargate, wizja i projektowanie przyszłości.

Pierwszy stopień skierowany jest na odczyt informacji z siebie: na wsłuchiwanie się we własną sytuację życiową, rozumienie siebie i poszukiwanie rozwiązań dla Siebie. Służy też nawiązaniu kontaktu ze swoim wnętrzem. Służy też takiemu przygotowaniu własnego organizmu, aby w dalszych stopniach kursu uczestnicy mogli sobie radzić z bardziej zaawansowany ćwiczeniami dotyczącymi świata zewnętrznego.

II: Widzenie Zdalne - Remote Viewing

Wprowadzenie do telepatii, wprowadzenie do widzenia zdalnego, metoda Stargate (podstawy), psychometria (podstawy),  widzenie aury, tworzenie wizji wg technik najbardziej rozpoznanych ekstrasensów w historii m.in. Nostradamus, Edgar Cayce, Ossowiecki, Klimuszko a także pismo inspirowane (wprowadzenie).

Drugi stopień skierowany jest na pozazmysłowe odszukiwanie informacji z zewnątrz.

III stopień: Postrzeganie Pozazmysłowe - Jasnowidzenie

Wielopoziomowy odczyt auryczny, telepatia i widzenie zdalne (poziom zaawansowany), psychometria - poziom zaawansowany, channelling i wgląd w poprzednie wcielenia.

 

Opis pojęć:

Rozpoznawanie i uwalnianie bloków z przeszłości: analiza w stanie alfa i theta przy współpracy z umysłem, prowadząca do zrozumienia i uzdrowienia sytuacji z przeszłości powodujących bloki emocjonalne, psychiczne i fizyczne.

Widzenie zdalne polega na dostrajaniu się do rzeczy, miejsca lub osoby, której szukamy, o której chcemy się coś dowiedzieć, zlokalizować ją, odczytać  sytuację w jakiej się ona znajduje, odległość tutaj nie odgrywa roli.

Przewidywanie przyszłości i projekcja przyszłości polega na wczuwaniu się w rozwój sytuacji  na zasadzie dostrajania się z punktu widzenia naszej egzystującej rzeczywistości jako punkt odniesienia, jeżeli ta przyszłość nie jest satysfakcjonująca odnajdujemy możliwe opcje zmiany przyszłości. W tą pracę włączamy też w medytacji naszą nadświadomość i negocjujemy z podświadomością. Przewidywanie przyszłości obejmuje wgląd w rozwój  przyszłych wydarzeń lokalnych i globalnych. Na warsztatach mieliśmy niezwykle trafne odczytywanie wydarzeń z przyszłości na świecie np. katastrofa WTC New York na tydzień przed tym wydarzeniem.

Psychometria polega na odczytywaniu informacji na podstawie rzeczy, z którą osoba, o której chcemy się coś dowiedzieć  miała kontakt.

Pismo inspirowane to channeling polegający na spontanicznym docieraniu do informacji wewnętrznej i wydobywaniu jej poprzez pisanie.

Widzenie aury polega na takim przygotowaniu wzroku, aby gołym okiem zobaczyć co się dzieje w aurze człowieka. Wszyscy uczestnicy widzą aurę na zajęciach.

Na zajęciach stwarzamy warunki do tego, aby uczestnicy byli w stanie sami dotrzeć do ważnych dla nich informacji, które mogły by im pomóc przetransformować własne życie. Jednym z głównych celów warsztatów Rozwoju Intuicji jest odkrywanie misji życiowej czyli tego, co dla nas najlepsze oraz opracowywanie strategii do realizacji celów, a drugim jest nauczenie się metod, które potrafią dać przewodnictwo dla innych.

Rekomendujemy powtórzenie kursu dla utrwalenia metod. Osoby powtarzające płacą połowę lub uczestniczą bezpłatnie gdy przyjdą z nowym uczestnikiem.

 

Wie entwickelt man Intuition und außersinnliche Wahrnehmung?


Training  mit Antoni Przechrzta M.A. mNFSH akkreditiertem Lehrer von The healing Trust UK nach seiner eigenen Methode

Warum ist die Entwicklung der Intuition und der außersinnlichen Wahrnehmung so wichtig?

Stell dir vor, dass du deine Intuition und dein Potential der außersinnlichen Wahrnehmung entwickelst und wirst dann imstande sein, deine Lebens- und Berufssituation besser zu erkennen und dadurch bessere Lösungen finden zu können. Möchtetst du imstande sein, viel schneller die Absichten der Mitmenschen zu erkennen?

Wäre es nicht wunderbar, sich auf den unbegrentzen Zugang zu deiner inneren Weisheit zu öffnen, die dich zur Realisierung deiner Lebensaufgabe führt und den Sinn des Lebens zeigt?

Du kannst dir sicher sein, dass das Gelernte im Alltag und Beruf hilfreich sein wird und die Lebensqualität erhöht.

Erfahre es im Seminar, das genau für dich bestimmt ist.

Program: Training der Aufmerksamkeit, Methode der inneren Stimme intuitives Schreiben, Entwicklung der Vision, Einsicht und Heilen der Kindheit, Kreatives Entwerfen, Vision der Zukunft, Telepathie, Aura sehen

Weitere Infos In Deutsch unter: +49 151 128 577 07 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. mNFSH, akkreditierter Lehrer The Healing Trust UK). Geistheiler und spiritueller Lehrer, zugelassener Lehrer von NFSH The Healing Trust, Leiter von Instytut Realizacji Siebie (Institut der Selbstverwirklichung) und Vorsitzender von Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli PSDU (Polnischer Verein der Geistheiler). Er besitzt auch den Master-Abschluss in Familienaufstellungen von Bert Hellinger. Antoni Przechrzta studierte Kunst in Royal Academy of Arts in London. Er nimmt an wissenschaftlichen Symposien im Bereich Integrale Medizin teil, arbeitet mit Ärzten und Heilpraktikern zusammen, leitete Seminare im Bereich Alternativ- und Komplementärmedizin in London, u.a. im Royal London Hospital und bietet Workshops zur Selbstverwirklichung nach eigener Methode: Entwicklung der Intuition, außersinnliche Wahrnehmung und Geistheilen. In seiner Arbeit greift er nach Elementen der Intuition, außersinnlicher Wahrnehmung und spiritueller Bereiche des Menschen. Als Geistheiler und spiritueller Lehrer verfügt er bereits über jahrelange Erfahrung und gibt seinen Studenten eine wunderbare Möglichkeit, nicht nur neues Wissen und neue Fähigkeiten zu erwerben sondern auch Lösungen von Problemen bereits im Unterricht zu finden.


Kurs Rozwoju Intuicji nauczył mnie wsłuchiwać się w głos wewnętrzny mojej duszy, która okazuje się jest nie tylko moim przyjacielem ale i mędrcem, podsuwa mi wspaniałe rozwiązania do nawet wydawałoby się sytuacji bez wyjścia", Daniel

 

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

Wywiad z Antonim Przechrztą o rozwoju intuicji IV wymiarze 07/2012  Irena Stanisławska "Masz dar"

Co mówi nauka o warsztatach Antoniego Przechrzty, widzeniu zdalnym, prekognicji, telepatii i uzdrawianiu

Dowody na istnienie Telepatii i Jasnowidzenia

Jasnowidzenia można się nauczyć ("Gwiazdy" listopad 2005) - artykuł "Gwiazdy Mówią"

Opisy odczytów z kursów Rozwoju Intuicji-Jasnowidzenia


Antoni,

bardzo dziękuję za świetne warsztaty z rozwoju intuicji. Rzeczywistość przerosły one moje oczekiwania.

Zawsze wiedziałam, że są osoby, które mają intuicję i pomaga im ona w życiu osobistym a szczególnie zawodowym, kiedy musimy przebrnąć  przez wiele różnych, nietypowych, często trudnych sytuacji. Ja z pewnością do tych osób do tej pory nie należałam.

Na warsztatach przekonałam się, że jest to talent?, dar?, umiejętność?, którą każdy może się w życiu posługiwać.  Przekonałam się, że potrafisz tego nauczyć nie tylko mnie, ale również pozostałych uczestników kursu. Oczywiście mam świadomość, że muszę jeszcze poćwiczyć, ale już wiem, że można i że warto.

Myślę, że nie bez znaczenia jest  fakt, że warsztaty dotykały również wielu innych aspektów rozwoju duchowego.

Zapewniam, że chętnie będę uczestniczyła w pozostałych kursach i że będę zachęcała innych do uczestnictwa, bo warto.

Serdecznie pozdrawiam,     Teresa  2017r

 

Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w kolejnym kursie zorganizowanym przez Instytut Realizacji Siebie, którego założycielem i prowadzącym jest Pan Antoni Przechrzta. Wysoki poziom merytoryczny kursów, w których miałam przyjemność brać udział z zakresu  postrzegania pozazmysłowego oraz duchowego uzdrawiania, sprawiły, że nabyłam kolejne niezbędne w życiu kompetencje oraz poszerzyły mój horyzont myślowy o paradygmat holistycznej rzeczywistości. Otrzymałam porządną dawkę wiedzy praktycznej - dzięki ćwiczeniom w tym intuicyjnych wglądów oraz wiedzy teoretycznej - to z kolei dzięki omówionym zagadnieniom przez prowadzącego, które były dla mniei niezwykle interesujące oraz stanowią atrakcyjną formę edukacji angażującej umysł, emocje i ciało, a przy tym są świetnym sposobem na rozwój osobisty.  Metody poznawcze pozwoliły mi uświadomić moje zasoby i braki oraz zachęcają do dalszego eksperymentowania. Warto podkreślić, że prowadzący kreuje wyjątkową atmosferę, która rozwija i ubogaca świadomość. Można się przekonać,  iż każdy ma w sobie potencjał, który należy w sposób właściwy stymulować, a tej umiejętności można się na kursach nauczyć,  ponieważ są lekcjami, które zmieniają spojrzenie na życie oraz pozwalają na przemieszczanie się w czasie. Czuję, że stałam się bogatsza o nowe przemyślenia, które będą owocowały zmianami oraz zachęcam innych do wzięcia udziału w kursach prowadzonych przez Pana Antoniego Przechrztę. Karina 2019r.

 

Relacja z Kursu "widzenie wewnętrzne": "Od jakiegoś czasu inwestuję w pracę z podświadomością i intuicją. Pracuję na co dzień jako trener i coach i takie kompetencje są mi potrzebne, nie tylko w życiu osobistym. Zupełnie niespodziewanie trafiłam na ofertę szkolenia z Rozwoju Intuicji Antoniego Przechrzty. Nie zastanawiając się nawet chwili zdecydowałam się wziąć udział w pierwszym warsztacie. Ku mojemu zaskoczeniu wystarczył tylko jeden dzień, aby zadziały się rzeczy niesamowite. Największe wrażenie zrobiła na mnie praca nad określeniem miejsca, w którym mieszka osoba, której nikt z nas nie znał. Opis domu zgadzał się w ponad 70% procentach. Właściwie na palcach jednej ręki można było policzyć zupełnie chybione wnioski. To niesamowity czas. Spędzony w gronie wyjątkowych ludzi z autorem warsztatu na czele". Agnieszka Strugińska

Jeżeli szukasz drogi do własnej duszy, to Antoni na pewno Ci pomoże tę drogę odnaleźć. Inspirujący nauczyciel o radiowym głosie sprawi, ze ujrzysz w sobie możliwości na miarę cudu. Byś jednak nie uniósł się w powietrze rozdęty pychą z tego powodu, Antoni ciętym dowcipem sprowadzi Cię na ziemię i pokaże, że takie dary drzemią w każdym z nas. Zajęcia ciekawe, kształcące i w pełni relaksujące. Maria Gawriilidis 2016

To był bardzo dobrze spędzony czas, jak na wczasach. Uwolniłem się od potrzeby kontrolowania. Jestem dumny, ze udało mi się tyle trafnie odczytać za pierwszym razem. Fajna grupa. Teraz uczę się jak uwolnić się od własnej motywacji w odczytach i pozwolić na nieskrepowany przypływ informacji szczególnie jeżeli dotyczy to mnie i moich bliskich. MM Biznes Consultant

 

Relacja z kursu: „Jako psycholog kliniczny z wieloletnim stażem kurs oceniam jako bardzo ważne wydarzenie w moim życiu. Techniki poznawane na tym kursie pozwoliły zrozumieć, że obszar, który zwykliśmy obejmować rozumem jest dość ograniczony i stanowi tylko wycinek otaczającej nas rzeczywistości. Wiele bodźców, wrażeń, informacji dociera do nas za pomocą przebłysków, natchnień, przeczuć, nieuchwytnych doznań i z reguły są ignorowane przez mózg racjonalny, który przywykł oceniać, klasyfikować, negować, wykluczać. A po czasie przekonujemy się, że "to było właśnie to", -gdybym wtedy posłuchał tego głosu to byłoby inaczej- itp. Kurs pana Przechrzty i prezentowane tam techniki pozwalają otworzyć się na sferę serca, przybliżyć  do swojego autentycznego ja, swoich pragnień, marzeń, zobaczyć jakby siebie samego -od środka-”. Dr Małgorzata Radecka 2016r.

Relacja Ani Orlik z kursu Rozwoju Intuicji

Wzięłam udział w Kursie Rozwoju Intuicji I stopnia, prowadzonym przez Antoniego Przechrztę. Moją motywacją było rozwijanie w sobie takiego naturalnego talentu, jak jasnowidzenie oraz szeroko pojęty rozwój  osobisty.  Zapisując się na kurs miałam poczucie, że właśnie ten kurs, właśnie ten nauczyciel jest dla mnie odpowiedni. A idąc na pierwszy dzień zajęć pomyślałam, a może już wiedziałam na poziomie podświadomym, że to będzie jeden z takich kursów, który mogę określić słowami: „super kurs”.

Moja intuicja okazała się trafna. Kurs Rozwoju Intuicji jest dla mnie jednym z kamieni milowych w rozwoju osobistym. Dlaczego?

Ponieważ doświadczenie osobiste tego, o czym rozumowo wiem jest nieocenione. Co innego czytać, np. o ćwiczeniach, gdzie używając intuicji odgadywaliśmy przedmiot w pudełku, a co innego doświadczyć tego, że jasnowidzenie istnieje, że postrzeganie pozazmysłowe jest łatwe i jest faktem. Wyniki tego ćwiczenia były dla mnie zdumiewające.

Bardzo cenne dla mnie jest indywidualne podejście Antoniego do uczestników. Dzięki temu mam i zalety pracy w grupie, doświadczania energii grupy – i zalety sesji indywidualnej, gdzie prowadzący reaguje na naszą indywidualność, np. dając indywidualne wskazówki, gdy są potrzebne.

Antoni ma naturalny talent do prowadzenia tego rodzaju warsztatów. Jego bezpośredniość pozwala na otworzenie się uczestników. Łączy on w sobie archetypy przyjaciela i nauczyciela, co jest bardzo dogodne dla uczestników, bo będąc prowadzoną w ten sposób najszybciej „idzie się do przodu”.  Z jednej strony duże poczucie humoru i brak dystansu nauczyciel-uczeń. A z drugiej strony naturalny autorytet o silnych podstawach, osoba która czuwa nad przebiegiem ćwiczeń, pozwala na przepływ, „flow”, gdzie naturalnie jedno wynika z drugiego, ale kiedy trzeba, to koryguje, świadomie czuwa nad „ramami” ćwiczeń i przebiegu kursu.
Bardzo nowatorskie było dla mnie coś, co nazwę „łamaniem zasad”, tzn. utartych przekonań, jak wygląda kurs rozwoju osobistego, co robi nauczyciel.  Właśnie wtedy można się najwięcej nauczyć, najwięcej wziąć dla siebie.  Podczas zajęć Antoni  wykorzystywał również swoje umiejętności i doświadczenie związane z  psychoterapią oraz z prowadzeniem systemowych ustawień rodzinnych, co było dla mnie dodatkową cenną rzeczą. Cenne było też to, że nauczyciel stawiał nacisk na realność, na to, aby w codziennym życiu wykorzystywać z powodzeniem takie cechy jak postrzeganie pozazmysłowe, rozwiniętą intuicję – pozornie dla osób niewtajemniczonych wydawałyby się takie odrealnione. A tak naprawdę są to cechy bardzo potrzebne i ugruntowujące. Potrzebne też do tego, aby zachować równowagę między światem materii a duchowym, które to światy wzajemnie się przenikają. Nie ma oddzielnego świata materii i oddzielnego świata duchowego. Wszystko jest energią, dlatego posługiwanie się talentami jasnowidzenia (które jest dość szerokim pojęciem) jest tak naturalne jak jedzenie, czy zarabianie pieniędzy. I tak samo potrzebne do spełnionego życia.

Po udziale w I stopniu Kursu Rozwoju Intuicji czuję się, jakby utworzyły mi się w mózgu nowe połączenia między neuronami, jakbym otworzyła sobie drzwi za którymi są tzw. „zdolności paranormalne”. Wiem też, że takie zdolności są normą, tyle, że normą w społeczeństwie nie jest wiedza o nich. Dlatego nie zastanawiałam się nad tym, czy chcę wziąć udział w kolejnych stopniach Kursu Rozwoju Intuicji. Po prostu to wiedziałam.        Anna Orlik

 

19.09.2011 Mieliśmy bardzo ciekawy odczyt na kursie rozwoju intuicji:

Podałem imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania mojego kolegi uczestnikom kursu i poprosiłem o odczyt na jego temat. Nikt z uczestników kursu mojego kolegi nie znał. Każdy z około 10 osobowej grupy miał odczytać dosyć dużo informacji dotyczących tej osoby: wzrost, wygląd, kolor i długość włosów, głos, charakter, zajęcie, ubiór, sytuacja rodzinna, ilość i rodzaj dzieci, wygląd, zainteresowania i zajęcie małżonki, relacja między nimi i wiele innych. Każdy z uczestników odczytał bardzo dużo informacji, które były poprawne. Odczyt został utrwalony dźwiękowo. Po odczycie zadzwoniłem do mojego kolegi i na głośnomówiącym telefonie kursanci pytali i potwierdzali sobie, czy ich informacje są zgodne z prawdą. Okazało się ku niezwykłemu zdziwieniu mojego kolegi oraz uczestników, że informacje odczytane się zgadzały. Jedyna kontrowersyjna informacja to ta dotycząca tuszy małżonki mojego kolegi, która wg odczytu miała być lekko obfitsza niż mój kolega powiedział, jednak rozmawiał on też na telefonie głośnomówiącym a ja nie zapytałem, czy jego małżonka słuchała naszej konwersacji. Takie ćwiczenie jest bardzo budujące. Jest kolejnym udokumentowanym dowodem na to, że jasnowidzenia można się nauczyć i że jest ono dostępne dla każdego. Antoni

Opinie w dyskusji na temat kursów intuicji Antoniego Przechrzty z forum o hunie

Co ostatnio uczestnicy napisali o kursie Rozwoju Intuicji:

Każda nauka, każdy dar musi wypracować własną metodę. Chciałbyś rozwinąć dar jasnowidzenia? Trafnego odczytywania intuicji? Nie wystarczy bardzo chcieć. Bez prawdziwego zagłębiania się w temat niewiele osiągniemy. Jeśli jednak skorzystamy z doświadczenia osób, które zgłębiły to zagadnienie (potrafią słuchać swej intuicji i odróżnić ją od innych "głosów i odczuć"), możemy osiągnąć prawdziwą satysfakcję i radość z tego Boskiego Daru. Dostrzeżesz wtedy, że trzeba nieustannie podążać za tym darem, doskonalić go, a osiągnięcie celu zależy tylko od Ciebie. Możemy działać różnymi metodami, kiedy poszukamy w nas samych Prawdy Umysłu Boskiego, dostrzeżemy, że jest to podstawa działania każdego umysłu. Kursy Antoniego Przechrzty pomagają w przebudzeniu tej świadomości i zrozumieniu jej działania. Ćwiczenia poprzedzone przekazywaną wiedzą i bezpośrednio medytacją wskazują, że nic nas nie ogranicza. Oryginalność i coraz wyższy stopień trudności w/w ćwiczeń pozwala nam rozpoznawać nasze skojarzenia, rozumieć ich źródło często niespodziewane, a przede wszystkim pomagają uświadomić sobie, że najlepszym przewodnikiem w życiu każdej istoty jest jej własna wewnętrzna siła, którą Antoni pomaga nam odnaleźć, oszlifować i korzystać z niej, a tym samym odrzucić wszystko, co nas osłabia.
Polecam - uczestniczka kursu.

„Kurs spełnił moje oczekiwania, uspokoił emocje, usłyszałam odpowiedzi na ważne dla mnie pytania. Jasnowidzenie to talent, który można rozwijać. Kurs pomaga w nauczeniu się sposobów pozyskiwania informacji. Zobaczyłam jak można rozwijać dalej ten talent. Czekałam na ten kurs i w końcu udało się mi w nim uczestniczyć. Dziękuję.”

„Jasnowidzenie nie jest iluzją. Kurs pomoże mi w rozwoju duchowym. Otrzymałam odpowiedzi – potwierdzenie, że droga, którą podążam jest słuszna. Mam odpowiedzi, na dręczące mnie pytania. Otrzymałam też informacje dla innych osób. A prowadzący? Wybitny autorytet! Do zobaczenia na kursie Duchowego Uzdrawiania.”

„Kurs bardzo pomaga, wiadomo w jakim kierunku rozwinąć intuicje – bardzo intensywny. Antoni dziękuję. Jesteś dobrym nauczycielem.”

„Jasnowidzenie jest realne, ale wymaga dużo praktyki. Będę wdrażał w życie to, czego nauczyłem się na kursie, bo trening czyni mistrza. Mając bardzo dobrego mistrza wykładowcę, można dużo się nauczyć.”

„Podoba mi się, że nauczyciel nie jest śmiertelnie poważny i nie traktuje tych umiejętności jako czegoś wyjątkowego. Ćwiczenia na kursie wydawały się trudne, ale rezultaty były co najmniej zastanawiające.”

„Bardzo podobały mi się ćwiczenia rozwijające wrażliwość i odczuwanie. Nauczyłem się odczytywać swoje odczucia, odczuwać również sercem. Prowadzący jest miłą osobą. Atmosfera, którą stwarza, pomaga czuć się komfortowo i bezpiecznie na kursie. Kurs mnie wzbogacił i za to dziękuje. Najbardziej podobało mi się ćwiczenie czucia duchowej sfery kolegów z kursu.”

"Udało mi się na kursie otrzymać informacje na temat innych osób, które to informacje się potwierdziły."

„Ćwiczenia były zaawansowane, ale może dlatego, że wykonywałam je po raz pierwszy. Trzeba po prostu do nich wracać, by móc osiągać dobre rezultaty.”

„Potwierdziłem sobie, że jasnowidzenia można się nauczyć. Na kursie otrzymujemy doskonałe narzędzia do rozwoju intuicji. Bardzo pomaga w rozwoju. Dzięki Antoniemu miałem to, o czym bardzo marzyłem – kontakt z przewodnikiem. Odczułem jego miłość. To dla mnie coś ponad wszelka wartość. To, że z Antonim nie ma relacji i dystansu mistrz- uczeń nastraja do otwartości i napełnia nadzieją.

„Na kursie doświadczyłem wyciszenia i uspokojenia wnętrza. Na I stopniu więcej byłem w stanie odczytać ukryte w pudełku przedmioty, natomiast na II stopniu udało mi się szybciej wprowadzić w stan medytacji. W ćwiczeniach w parach odgadła w 100% mój przekaz.”

„Mam zamiar przyjść na III stopień. To, czego się nauczyłam jest przydatne w życiu na 100%. Jest dla mnie ciągłą zagadką, że człowiek tak jak ja może dotrzeć do tak niezwykłych informacji i ma takie nieograniczone możliwości.”

Na warsztatach jasnowidzenia  uczestnicy uczą się używać intuicji, zdolności para-psychicznych, aby lepiej rozumieć siebie i innych.

Zajęcia polegają na dostrojeniu się do obszarów duchowości, do głosu wewnętrznego - głosu duszy. Uruchamiamy wrażliwość naszych zmysłów i własnego umysłu na odczyt informacji. Podczas ćwiczeń otwiera się możliwość kontaktu z Opiekunami, Przewodnikami Duchowymi, którzy mogą być pomocni w odnajdywaniu informacji do rozwiązania wielu zawiłych i skomplikowanych spraw.

Intuicja jest nieodzowna w odkrywaniu sensu życia, zadań do zrealizowania, możliwości. Rozwój intuicji jest bardzo pomocny w analizie sytuacji: szczególnie w psychoterapii, medycynie, nauce i wynalazczości. Jest też pomocny w każdej sytuacji życiowej począwszy od relacji międzyludzkich poprzez prowadzenie biznesu itd.

 

"Ciekawy kurs, bardzo wiele mi dała medytacja do domu naszego dzieciństwa. Wspaniała atmosfera".

"Bardzo fajna tematyka, prowadzony kurs przez autentycznego mistrza. Prowadzący - fajna ciepła osobowość, budujący zaufanie i dobrą atmosferę".

"Intuicja to mega ciekawy temat i jestem bardzo zadowolona w wejścia w pracę w tym temacie. Lekka atmosfera, ciekawe ćwiczenia, czułam się swobodnie podczas tych dni pracy z Toba Antoni. Dziękuję i wiem, że kolejny II st. już mnie ciągnie". Iza.

"Kurs ciekawy, dużo medytacji i wskazówki do rozbudzenia intuicji. Atmosfera bardzo ciepła, bliska. Szkoda, że częściej nie jest organizowany w naszym mieście. Każdemu byłby pomocny, również kurs duchowego uzdrawiania".

O telepatii

Aby skutecznie porozumiewać się z drugą osobą, powinna ona odebrać od nas i stworzyć w swoim umyśle i przestrzeni aurycznej podobny obraz do tego, który my mamy w swoim umyśle, dlatego oprócz słów pomocnym jest tworzenie obrazu i odczucia tego, o czym mówimy z intencją, aby osoba, do której informacja jest kierowana zrozumiała o co nam chodzi. Pomocnym jest także połączenie emocjonalne, intelektualne i duchowe. Jak już czujemy tę osobę, z którą się mamy porozumiewać telepatia dla nas powinna być łatwa i pełna sukcesu.

Powodzenia, Antoni

 Jak rozwinąć własną intuicję?

Intuicja jest naturalną zdolnością człowieka. Jest wewnętrznym ostrzeżeniem i przeczuciem i bywa doradcą w życiu codziennym przy podejmowaniu decyzji. Jest przebłyskiem myślowym, w którym dostrzega się rozwiązanie problemu lub odpowiedź na nurtujące pytanie.

W historii było wielu, którzy pomagali intuicyjnie rozwikłać problemy: od Nostradamausa po Ossowieckiego rozwijali metody odczytywania tego, co za kryję się za kurtyną czasu i przestrzeni. Jedni jasnowidzieli spontanicznie a inni stosowali metody, pozwalające rozwinąć tą zdolność. Dla Davida Morehouse'a, z programu Stargate rozwijający się duchowo mają większe możliwości odczytu zdalnego i prekognicji. Prowadząc zajęcia Rozwoju Intuicji / Postrzegania pozazmysłowego dostrzegam, że można rozwinąć przeczucia wydarzeń przyszłości oraz zdolność odczytywania przeszłości. Dobra  metoda pomaga - jedni mają skłonność do widzenia obrazów w umyśle, inni do jasnosłyszenia.

Co udało się odczytać na Kursach Rozwoju Intuicji:

Zadaniem było odczytanie tego, co znajduje się wewnątrz zamkniętego pudełka.

A co było w następnym pudełku?

Wielu z nas chciałoby wiedzieć: co zrobić, aby spotkać tego jedynego i wspaniałego partnera, ułożyć sobie życie miłosne. Intuicja może podpowiedzieć. Spełnia też rolę w medycynie, psychoterapii i biznesie. Może naprowadzić w poszukiwaniu zaginionych czy w rozwiązywaniu zawiłych spraw życiowych: np. "czy wracać do kraju czy jeszcze pozostać na emigracji". Ojciec Klimuszko intuicyjnie nie tylko dobierał zioła dla pacjentów, ale przepowiedział krótkie życie papieża Jana Pawła I oraz wybór kardynała Karola Wojtyły na papieża. Edgar Cayce był w stanie na odległość opisać symptomy choroby i podawał receptury skutecznych leków.

W każdym z nas tkwi zdolność, dzięki której możemy znajdować rozwiązania problemów osobistych i globalnych. Spośród kończących kursy Rozwoju Intuicji wielu stosuje ją we własnym biznesie, w terapii czy nawet na giełdzie. Inni korzystają z  intuicji na własne potrzeby.

Proste ćwiczenia rozwijające intuicję

1. Ćwiczenie dwóch kopert: do jednej wkładamy kartkę z cyfrą "1" a do drugiej z cyfrą "2". Wybieramy losowo jedną z kopert i wsłuchując się w głos intuicji rysujemy kształt cyfry. Można dodawać kolejne cyfry.

2. Ćwiczenie: Po przygotowaniu spisujemy myśli aż do stanu "pustki" naszego umysłu. Następnie zadajemy pytania dot. kwestii nas interesujących i to, co spontanicznie przychodzi notujemy. Później analizujemy.

Antoni Przechrzta


Relacje uczestników kursów rozwoju intuicji i jasnowidzenia...

Wrażenia po kursie

Dzień dobry,

Najlepszy kurs w którym do tej pory brałem udział, mam apetyt na rozwój, a rozwój według zasady może być tylko do przodu.

Zrozumiałem że jeśli nam coś nie wychodzi - to dlatego że uwierzyliśmy w bujdę sinusoidalnego trendu siedmiu lat a system robi wszystko byśmy w tę bujdę wierzyli.  Jednak to nie jest prawda, gdy przyznasz się do rzeczy, którą ci ktoś wmówił to sam bata na siebie ściągasz. Dlatego warto się doskonalić, bo to pozwala samemu brać odpowiedzialność za to co się dzieje. Jeśli szukamy powiernika to znaczy, że jeszcze nie dorośliśmy. Można mieć osiemdziesiąt lat i być gówniarzem a małe dziecko bywa nieraz mądrzejsze od rady starców.

Nieznajomość prawa szkodzi, bo przyjmuje się wtedy to co nam mówią ze strachu, który nam zaszczepiają przez naszą chorą wyobraźnię o następstwach czekających na strachliwość.

My sami jesteśmy decydentami tego, co chcemy by nas spotykało. Godząc się na rolę sługi -przyjmujemy wszystko to, co ktoś dla nas zaplanował w różnych celach a odrzucamy  samodzielność i odpowiedzialność za siebie.

Forma kursu jest bardzo  spójna z edukacją marzeń a mistrz, który jest nauczycielem to wyjątkowa osoba, ma ogromna energie w sobie i widać jak pełne są jego kompetencje, to zaszczyt móc rozmawiać z takimi ludźmi, w grupie kursowej też czułem się fajnie i życzę im jaśniejszego oświecenia

zrozumienia i rozwoju. Rozwoju w kierunku tego by pomagać a nie szkodzić, bo to drugie to ściąga w dół, powodzenia.

Rafał Sieradzki

 Dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie dotyczącym „Rozwoju Intuicji” Wiedza ogromnie przydatna również a może przede wszystkim we współczesnym świecie. Wiele praktycznych ćwiczeń ułatwiających zdobycie i poszerzenie swoich umiejętności i odkrycia nowych. Serdecznie polecam wszystkim i dziękuję Antoni:)            Alicja

Wrażenia Reni z kursu intuicji

Dlaczego wybrałam kurs intuicji prowadzony przez Antoniego? Pewnie nikogo nie zaskoczę jeśli napiszę, że ogłoszenie o kursie znalazłam przez przypadek w necie. Czy to był  przypadek? Oczywiście nie był.  Chyba jak  każdy chcę iść przez życie bez lęków i z radością przyjmować to co przynosi każdy dzień. Wiem że sama stworzyłam swoją rzeczywistość. Wiem też, że dopóki nie zrozumiem po co to zrobiłam  będę powtarzała do skutku te same lekcje. Decydując się na ten właśnie kurs pomyślałam, że może to jest to co pomoże mi ruszyć z miejsca. To był weekendowy kurs. Nie znałam nikogo z uczestników. Ale od początku czułam się tam bardzo dobrze. Na początku każdy powiedział o sobie po "dwa" słowa. Niektórzy przyszli na zajęcia doskonale wiedząc czego chcą i dokąd zmierzają. Ale nie wszyscy. Część zdecydowało się na kurs żeby dopiero zacząć rozwijać swoje zdolności. Wszyscy stworzyliśmy wspaniałą atmosferę. Jeśli można powiedzieć, że każda osoba to inny dźwięk to razem stworzyliśmy piękną melodię. Oczywiście duża zasługa w tym Antoniego, który tak poprowadził koncert żeby w każdej duszy poruszyć jakąś strunę. Można było w medytacji wrócić do dzieciństwa, do poprzednich wcieleń, nawiązać kontakt ze swoim przewodnikiem jak też przewidywać i zmieniać swoją przyszłość. Osobiście otrzymałam dużo cennych wskazówek. Dziękuję wszystkim uczestnikom kursu za spotkanie i wspólną pracę.
A Tobie Antoni za to, że jesteś.

Renia

Relacja Anetty:

Moi Drodzy, Chciałam się podzielić z Wami moimi wrażeniami z kursu jasnowidzenia Antoniego Przechrzty. Powód jest prosty: kurs ten odmienił moje życie. Dzięki niemu znalazłam odpowiedź na dręczące mnie pytania: kim jestem i dokąd zmierzam. Weszłam na duchową ścieżkę rozwoju duchowego, odnalazłam radość, spokój i prawdziwe szczęście. Dziś już jestem inną osobą.

Dwa dni: mało, ale wystarczająco, by stało się coś – choćby nawet nie było od zaraz sensowne, namacalne i do końca zrozumiałe. Każde ćwiczenia na kursie – medytacje zaczynają się od relaksacji, odpowiedniego oddechu i właściwej muzyki, a potem następuje coś, co dla jednych jest całym przekazem, dla innych – tylko przebłyskiem, który z pewnością, we właściwym momencie rozwoju stanie się czymś więcej. Opowiadamy sobie o tym wszystkim. Dzielimy się przeżyciami. Młoda kobieta, zalewając się łzami, uświadamia sobie, że musi wybaczyć mężczyźnie, który ją skrzywdził, bo tak będzie dla niej najlepiej i tylko dzięki temu przebaczeniu będzie mogła pójść dalej. W ten sposób – rozpoznając sytuację z przeszłości, która ją blokowała i psychicznie dołowała – jest w stanie uwolnić i tym samym uzdrowić swoje życie.

Przez medytacje łączymy się z naszymi Aniołami, poznajemy naszych Przewodników Duchowych, czasami doznając autentycznego wzruszenia – pewna osoba, która rozpoznała w swoim Przewodniku zmarłą bliską przyjaciółkę. Wsłuchujemy się w płynące informację bądź we własne odczucia. Pozwalamy dojść do głosu jednemu z najlepszych życiowych doradców – naszej intuicji. Wprowadzeni w stan jakby półsnu, spotykamy ludzi, którzy o coś nas proszą (np. małżonka oczekująca wybaczenia czy zmarłego kolegę, który prosi o przekazanie informacji), widzimy siebie w sytuacjach najbardziej przez nas pożądanych. Wizualizujemy swoje pragnienia. Zajmujemy się sobą i innymi. Staramy się opisać osobę, o której nic nie wiemy – jedynie widząc zdjęcie, na którym ona jest, próbujemy się do niej dostroić (podobnie postępujemy z rzeczami bądź miejscami, o których chcemy coś wiedzieć). Uczymy się widzieć aurę i naprawdę wszyscy ją widzimy. W trakcie ćwiczeń pisma automatycznego, niektórzy z nas otrzymują bardzo piękne przekazy, mówiące o misji, jaka stanie się ich udziałem. Dostajemy praktyczne wskazówki np. jaką utworzyć fundację. Ciekawych przeżyć doświadczamy w pracy z poprzednimi wcieleniami. Pewna pani, szlochając, widzi przykrość, jaka spotkała ją ze strony mężczyzn. Analizując swoje cierpienie dochodzi do wniosku, który wyjaśnia, dlaczego jej obecne relacje z mężczyznami są tak niezadowalające. Ktoś inny – „wchodząc” w poprzednie wcielenie – dowiaduje się, dlaczego tak bardzo boi się igieł. Interesująca jest medytacja, której efektem końcowym jest przewidywanie przyszłych wydarzeń. Ludzie widzą ( i to w konkretnych państwach ) falę złą, zniszczenia, zarazy, ale także promienie słońca i przypływ miłości.

Nie tłumimy swoich odczuć, kiedy o tym opowiadamy. Często towarzyszą nam łzy, ale i śmiech nie jest nam obcy – zwłaszcza, kiedy jeden widzi czerwonego kapturka, a inny tancerki skąpo ubrane. Żałujemy, że czas płynie tak szybko. Pośpiesznie zawiązujemy pierwsze znajomości. Na zakończenie kursu tańczymy w kręgu. Na naszych twarzach malują się: radość, spokój i szczęście. Początkujący i mistrzowie, ci, którzy dopiero zaczęli się interesować i ci, którzy z zainteresowań uczynili zawód: jesteśmy różni, a jednak bardzo do siebie podobni, bo jedno nas łączy – chcemy... rozwijać się, dowiedzieć się, stać się i w tym trwać. Trwać w rozwoju duchowym, bo wiemy, że pewnego dnia duchowość stanie się nadrzędną jakością życia. Byłoby dobrze, gdybyśmy do tego czasu – dla dobra własnego i innych – rozwinęli zdolność do jasnowidzenia, która przecież tkwi w każdym z nas. Kursy Antoniego Przechrzty na pewno mogą nam w tym pomóc, dlatego powiedzmy sobie: „ Do zobaczenia”!

P.S. Antoni Przechrzta to człowiek, który jawi się jako miły, roześmiany chłopak z sąsiedztwa, choć dopiero zajęcia pokazują, że równie bliscy jak ludzie i ich problemy są mu anioły, boska energia i po prostu piękna duchowość. Niesamowicie ciepły, potrafiący mocno stąpać po ziemi i lekko unosić się ku przestworzom. Miło jest przebywać w jego towarzystwie, a tym bardziej mieć w nim swojego „nauczyciela”.

ANETTA, Śląsk

Relacja z II-go stopnia Kursu Rozwoju Intuicji / Jasnowidzenia Antoniego Przechrzty

Kierując się względami formalnymi, umieściłam w tytule słowa-relacja z (...) kursu.... był to koncert z udziałem wielu muzyków (kursantów), różnych instrumentów (ćwiczeń) i pod batutą wspaniałego dyrygenta (Antoniego). Uczestniczenie w takim kursie - koncercie było niezwykle cennym przeżyciem na drodze indywidualnego rozwoju duchowego, a ponadto dało możliwości poznania interesujących ludzi i współtworzenia tak niesamowitej atmosfery, że naprawdę trudno opisać ją słowami. Bogactwu, zaproponowanych przez Antoniego zajęć (relaksacja, medytacja, praca z czakramami, odczyt auryczny, ćwiczenia psychometryczne, telepatia, podróż astralna, pismo automatyczne, praca z Duchowym Przewodnikiem, przewidywanie przyszłych wydarzeń, taniec) towarzyszyła intensywność ćwiczeń. Większość z nich przeprowadzana była w parach. Wiele emocji wzbudziło ćwiczenie z kopertami, zawierającymi figury geometryczne (powycinane z kolorowego papieru), które należało rozpoznać telepatycznie przekazując sobie co znajduje się w danej kopercie. Szczególnie interesujące były także: odczyt auryczny, umożliwiający zlokalizowanie i zinterpretowanie różnych dolegliwości oraz praca z czakramami w powiązaniu z odpowiadającymi im kolorami i dźwiękami, przy pomocy których można odblokowywać poszczególne centra energetyczne. Tak bogaty program kursu - niewątpliwie-wywołał bogactwo odczuć i przemyśleń, a te wytworzyły cudowną atmosferę. Taką, jaka towarzyszy pięknu energii w ludzkich bytach. Energii, która współtworzyła, jakby "namacalnie", przeżywanie kursu. Była czysta, piękna i boska; była światłem, piękniejszym od wszystkiego, co człowiek mógłby stworzyć. Warto brać udział w kursach, na których wytwarza się taka atmosfera. To, co wtedy się czuje, może -zgodnie z prawdą - określić prawdziwym szczęściem. Jestem przekonana, że w sercach uczestników, dwudniowego kursu Antoniego Przechrzty, nadal rozbrzmiewa koncert.

Tym, którzy byli na I stopniu Kursu Jasnowidzenia i zachowali kartki, na których rysowali siebie i wypisywali w punktach swoje życzenia (marzenia), polecam przejrzenie tych notatek. Może, podobnie jak ja, zauważycie, że niektóre punkty zostały już zrealizowane (ja np. chciałam odnaleźć swoje miejsce na Ziemi i zrozumieć siebie i udało mi się to; pragnęłam także pisać automatycznie i dzięki temu pomagać ludziom i rzeczywiście to robię). Możliwe, że osiągnęłabym to wszystko i bez kursu, ale wydaje mi się, że wiara w siebie i pozytywna energia, jakie wyzwoliły się u mnie po pierwszym kursie Antoniego Przechrzty (a ugruntowały po drugim), pomogły mi w szybszej i owocnej realizacji moich marzeń.

ANETTA

Relacja Krystyny T.

Od wielu lat czuję jakiś niedosyt, czegoś co powinnam w swoim życiu zrobić, ale tak naprawdę nie wiem co to ma być. W codziennych modlitwach proszę Boga, aby przecierał me oczy abym więcej widziała, odtykał me uszy abym więcej słyszała oraz aby ogrzewał moje serce i napełnił je Swoją: Miłością, Radością, Mądrością, Dobrem, Prawdą i Pięknem, a nade wszystko Pokojem. Proszę Go, aby nauczył mnie dzielić się tymi cudownymi darami z każdym napotkanym człowiekiem. I tak się dzieje: Świat zaczynam dostrzegać zupełnie inaczej, słyszę coraz więcej i czuję coraz więcej.

Moje serce staje się bardzo wrażliwe na ból i cierpienie drugiego człowieka. Tak bardzo pragnę w jakiś sposób pomagać zwłaszcza dzieciom. Pamiętam, jak bardzo przeżyłam śmierć Marka Kotańskiego. W ciszy i spokoju pytałam Boga dlaczego ? Przecież to on pochylał się nad ludzką nędzą i nieszczęściem. Pomagał, każdemu: dzieciom, rodzinom, osobom samotnym oraz w podeszłym wieku. Tyle czynił dobrego. Po mojej twarzy płynęły łzy smutku, bólu i cierpienia. W tej ciszy jaka panowała wokół mnie i we mnie usłyszałam cichutki głos: 'bo mam jeszcze ciebie i twoich dwoje rąk'. Przez całe moje ciało przeszedł niewyobrażalnej mocy dreszcz. Po chwili przez mój umysł przeszedł projekt tego co mam robić. Powiedziałam: Boże, ja taki mały człowiek, czy ja podołam ? Po dwóch miesiącach znalazłam się wśród ludzi poszukujących czegoś więcej niż materialnego zadowolenia. Był to właśnie Kurs Jasnowidzenia, który prowadził Antoni Przechrzta. Najbardziej nurtowało mnie pytanie od lat „ jakie talenty otrzymałam od Boga, których nie mogę dłużej zakopywać pod ziemię”. Tak bardzo pragnęłam je poznać, rozwijać, pomnażać i dzielić się nimi z każdym człowiekiem. Pamiętam jak Antoni zadał pytanie: czego oczekujesz po Kursie Jasnowidzenia ? Ja tak bardzo pragnęłam poznać tę tajemnicę, tak bardzo pragnęłam się dowiedzieć jaką mam misję do wypełnienia tutaj na Ziemi. Jakież było moje zdumienie, kiedy podczas medytacji usłyszałam głos, który przekazał mi tę informację.

Głos mówił:" Uwierz w siebie. Zaufaj Bogu i ludziom. Pokochaj tego człowieka miłością czystą, prawdziwą pochodzącą od Boga, miłością o jakiej zawsze marzyłaś, a nigdy jej nie zauważyłaś. Jesteś godna takiej miłości. Jeśli poznasz miłość do mężczyzny, przyjdzie czas na miłość braterską. Założysz fundację „ Pogodna Przystać dla Rodziny”. Będzie to Dzieło Odrodzenia Rodziny w Polsce – upokorzonej i upodlonej. Przywracać będziesz nadzieję umęczonym matkom i uśmiech na twarzach dzieci. Będziesz bardzo szczęśliwa – praca ta będzie dawała ci wiele radości. Rozpoczniesz tworzenie Fundacji Ludzi o Otwartych Sercach, którzy włączą się w to Dzieło. Ogarniesz tym całe społeczeństwo, które poprzez drobne systematyczne datki będzie cię wspierać w tym przedsięwzięciu. Przywracać będziesz rodzinie (zwłaszcza bezdomnej) godziwe warunki do życia – dom i stół, na którym już nie zabraknie chleba. Pod wpływem tych działań ludzkie serca zaczną się ogrzewać, ludzie będą bardziej otwarci na drugiego człowieka. Poprzez te małe cuda ludzie zaczną budzić się do „nowego życia”. Poczują potrzebę dzielenia się chlebem z każdym, komu go brakuje. Nie lękaj się Ja Jestem z tobą zaczynaj swoje dzieło."

Jestem bardzo szczęśliwa, bo już wiem co jest " moją Misją” i ufam że z Bożą i ludzką pomocą uda mi się wypełnić tę Misję. Dziękuję z głębi mojego serca każdemu kto włączy się w to Dzieło. W następnej medytacji widziałam symbole, które na razie są dla mnie tajemnicze, ale wiem, że wkrótce i one zostaną mi objaśnione. Symbole, które widziałam to: jasnofioletowa kula, która wirowała. Następnym było duże, piękne, niebieskie oko na różowym tle, które na mnie mrugało. Widziałam też drogę do góry. Droga była w kolorze złota i prowadziła bardzo wysoko. Widziałam też niebo jasnoróżowe, a na nim gwiazdki niebieskie i srebrne. Pierwsze dwa symbole znam już od dwóch lat, kiedy to siadałam i zagłębiałam się w ciszę. Wówczas pojawiała się ta sama jasnofioletowa kula, a następnie to cudowne oko, które również do mnie mrugnęło. To były takie krótkie medytacje, które napełniały mnie wewnętrznym pokojem i wtedy bardzo szybko kończyłam medytację nie czekając no coś więcej. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że poprzez medytację będę mogła uzyskiwać wskazówki jak iść przez życie. Dzisiaj już wiem, że „Życie Cudem Jest” i dziękuję Bogu za każdą chwilę jaką mi daje do przeżycia. I choć dzisiaj nie wiem jakie znaczenie mają dla mnie, te symbole, czuję że jest to coś wspaniałego. Na pewno więcej dowiem się na Kursie Duchowego Uzdrawiania, który prowadzi również Antoni.

Na kursie Jasnowidzenia otrzymałam cudowny prezent od Antoniego. Jest to medytacja „Do Domu Naszego Dobra”.

Wybierając się na tą cudowną wędrówkę, zapraszam bardzo dużo osób mi bliskich, którym bardzo pragnę pomagać. Spotykam tam również osoby, które odeszły z tego świata. Niesamowite wrażenie zrobiło na mnie spotkanie z moim mężem, który prosił mnie o wybaczenie. Po raz pierwszy usłyszałam też słowo przepraszam. Ja również prosiłam go o wybaczenie. Już teraz wiem, że na pewno wszystko wybaczyliśmy sobie. Spotykam też mojego największego przyjaciela – Jezusa. Czuję zawsze jak moje serce wypełnia się takim cudownym, bardzo delikatnym ciepłem. Jest to za każdym razem przeogromne wrażenie dla mnie. Za każdym razem gdy wybieram się do Domu Naszego Dobra po mojej twarzy płyną łzy wzruszenia i ogromnego szczęścia. Za każdym razem wracam stamtąd taka szczęśliwa i wierzę że poprzez te małe cuda – ofiarowanie drugiemu człowiekowi tego co pochodzi z głębi mojego serca, jest w stanie pomóc naszej Kochanej Matce Ziemi.

Dzisiaj już wiem, że na mej drodze życia Antoniego postawił Bóg i poprzez spotkania, które prowadzi odkrywam tajemnice mojego życia. Dziękuję Ci Antoni za to, że pojawiłeś się na mej drodze życia. Jesteś wspaniałym nauczycielem. Dziękuję.

Krysia T.

Przekaz

Nie jesteście tu przypadkiem. Jesteście częścią wielkiego planu Stwórcy.

Życie tu na Ziemi zmienia się. Wchodzicie w nowa erę, erę Wodnika.

Jesteście prekursorami, a za wami przyjdą następni.

Rozwijajcie wasze zdolności , bo już niedługo będą wam one bardzo pomocne.

Każdy ma swój unikalny dar.

Na wiele spraw spojrzycie nowym okiem, będziecie patrzeć również sercem. Dlatego też temu ostatniemu zwróćcie szczególną uwagę.

Jesteście prowadzeni. Jesteście pouczani. Macie z nami kontakt.  Wspierajcie się nawzajem.

spisany przez Marka, uczestnika kursu w Londynie

Relacja Ani z kursu rozwoju intuicji

Myśl, że może warto byłoby pójść na kurs rozwoju intuicji powstała pod wpływem chwili. Czym prędzej postanowiłam sprawdzić czy są organizowane takie kursy.  Usiadłam do komputera i w wyszukiwarce wpisałam hasło: "kurs jasnowidzenia". pojawiło się wiele odnośników do wpisanego przeze mnie hasła, ale ja wybrałam pierwszy link, który zatytułowany był "relacje z kursu jasnowidzenia".  przeczytałam zamieszczone tam informacje i nabrałam  jeszcze większej ochoty na uczestnictwo w takim kursie.  Zapytałam czy w kursie będzie mogła wziąć udział osoba niewidoma, bo  właśnie taką osobą jestem.  Zastanawiałam się, czy osoba która na co dzień nie może posługiwać się wzrokiem, może sięgać po widzenie tego co dla oczu niewidoczne.  Odpowiedź była na szczęście pozytywna, a więc pozostawało tylko stawić się na miejscu, gdzie prowadzone miały być zajęcia. Jadąc rano w sobotę na kurs sama zadawałam sobie pytanie, czy dam radę opanować materiał, czy poradzę sobie z wykonywaniem ćwiczeń, ale już pierwsze słowa Antoniego spowodowały, że pozbyłam się wszelkich wątpliwości i zdałam sobie sprawę, że jestem we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Ja dawniej księgowa, realistka, twardo stąpająca po ziemi zobaczyłam, że przy podejmowaniu decyzji nie zawsze trzeba kierować się tzw. zdrowym rozsądkiem, ale raczej swoimi uczuciami, odczuciami i głosem pochodzącym z mojego środka.  Przechodząc na inny poziom świadomości można dowiedzieć się bardzo dużo o sobie, swoim życiu, można dotrzeć do głębi siebie, do siebie które bardzo często jest schowane przed światem. Można też uzyskać informacje na temat innych ludzi, przedmiotów i miejsc.  Wprost niewiarygodnym było dla mnie uczucie duszności, braku powietrza jakiego doznawałam przy odgadywaniu miejsca z fotografii schowanej w kopercie.  Niewątpliwie dla mnie uwieńczeniem tego wszystkiego była medytacja z przewodnikiem duchowym. Przecież nigdy do tej pory nie miałam okazji  zadać mu pytania o sens swojego życia, o swoją misję o kierunek w którym powinniśmy zdążać. To tak dobrze zadać te pytania i tak dobrze poznać na nie odpowiedź. To takie wspaniałe kiedy w chwilach zwątpienia można połączyć się ze swoim przewodnikiem duchowym, a on udzieli wszelkich informacji. Można także dowiedzieć się co do tej pory przeszkadzało w realizacji siebie i osiągnięciu pełni życia. ja na tym kursie usłyszałam wiele słów kierowanych do mojej osoby, wszystkie one oddawały po cząsteczce mnie samej. bo przecież to prawda, że jestem radosną osobą, tylko że w ostatnim czasie ta radość przysłonięta jest smutkiem. Od 10 stycznia znowu dużo się śmieję i jest to taka radość nieuwarunkowana. Po prostu jest mi dobrze, według nauki: uczeń pyta mistrza: mistrzu jak być szczęśliwym,  na co odpowiada mu Mistrz po prostu bądź szczęśliwy. Tak naprawdę to na kursie zaczęłam wracać do życia i to do życia wypełnionego pięknymi kolorami tęczy.  Pomimo, że  moja codzienność z powodu niewidzenia upływa pod znakiem ciemności, na kursie zobaczyłam co świat mi do zaofiarowania. Przecież świat od dłuższego czasu miał mi wiele do zaoferowania, tylko że ja tego nie umiałam dostrzec. Kurs u Antoniego  uświadomił mi, że  mam żyć pełnią życia. przecież to ja Ania zasługuję na to by dostawać w życiu wszystko to co dla mnie najlepsze i co najważniejsze teraz już jestem gotowa, by to przyjąć. Teraz już wiem, że pragnę pomagać ludziom, lecząc ich ale na razie muszę o ten dar cierpliwie prosić. Kurs ten stanowił dla mojego serca reanimację po której powoli wraca do pełni życia, a jednocześnie ocalił  moją osobę od zapomnienia, od zapomnienia przez świat i Boga. Ja Ania przypomniałam światu, Bogu i sama sobie że istnieję i że zasługuję na szczęście. Jeśli jesteś osobą, której życie płynie gdzieś obok a ty w nim aktywnie nie uczestniczysz, to koniecznie weź udział w kursie u Antoniego a staniesz się  nie tylko uczestnikiem swojego życia, ale jego głównym inicjatorem.

Ania

MOJE WRAŻENIA
Na kurs "Rozwój intuicji" poszłam z ciekawości,nie wiedząc w zasadzie,co może mnie tam spotkać. Było więc kilka niespodzianek w formie ćwiczeń,wspólne obiadowanie ze spacerem w śniegu i pogawędki w gronie ciekawych niewidzialnego świata osób pełnych życia :-)

Uczestnictwo w kursie przede wszystkim zaowocowało nawiązaniem nowych, przyjacielskich kontaktów z ciekawymi osobami z  okolicy mojego miasta:-) To nie bagatela,ponieważ w obecnej dobie ludzie poza pracą, w swoich czterech ścianach,zwykle oddają się wędrowaniu po internetowym wszechświecie...

Dzięki wizualizacjom z tłem muzycznym, odczytałam wyraźne treści z głębin mojej jaźni. Najcenniejszy jest dla mnie bezustanny kontakt z duszą,czyli z czystą świadomością, dlatego ta właśnie część kursu najbardziej zapadnie w mej pamięci.Okazało się,że poza [moimi] codziennymi, indywidualnymi medytacjami z mantrą, nie byłoby złe wprowadzić więcej grupowych zajęć w przyszłości...co prawdopodobnie właśnie uczynię ;-)

Poprzez otwarcie się w grupie, kiedy opowiadaliśmy o odczuciach intuicyjnych oraz wizjach osobistych,doświadczyłam wiele radości w sercu, również  z odczuwalnego przeze mnie głębiej kontaktu  z innymi. To właśnie uważam za cenne na zajęciach: otwarcie umysłu i serca w grupie - podzielenie się ze światem cząstką prawdy o sobie...

Oczywiście ton nadawał Antoni i z pewnością to jego doświadczenie i kompetencje oraz rzeczywiście zgrana, wesoła i otwarta grupa stały się czynnikami pomocnymi dla indywidualnego  "otwarcia"..

Minusy zajęć ?

To chyba wszystko . Pozdrawiam chłopaków, z którymi miałam wielką przyjemność się zaprzyjaźnić :-D ;-) Dzięki Antoni.  

Ewelina

Polecam Kurs Rozwoju Intuicji. Dużo się na nim dowiedziałam. Dziękuję Antoni.

Iwona