Warsztaty Samorealizacji dla Młodzieży

Jeżeli zechcielibyście zorganizować kurs w Waszym mieście albo chcielibyście przysłać dzieci na warsztaty to skontaktujcie się z nami. Przyjedziemy.

Witaj!

Teraz po dziesiątkach lat dostrzegam, że jakbym miał możliwość poznania tematów, które proponuję na teraz prowadzonych warsztatach wtedy, kiedy byłem w Twoim wieku, to mógłbym uniknąć wielu rozterek, błędów oraz strachu z powodu nieumiejętności odkrywania moich celów życiowych, braku wiedzy jak reagować na różne stresowe formy nacisków ze strony nauczycieli jak i braku umiejętności komunikowania się z rodziną i rówieśnikami, aby mieć ich wsparcie. Po namowie uczestników moich zajęć, którzy są rodzicami, skonstruowałem Program szkolenia,  które może być wsparciem dla młodzieży w każdej dziedzinie życia, pomagając z sukcesem zmierzyć się z wyzwaniami.

 

Na zajęciach dowiesz się jak:

  • odnaleźć siebie, swój cele życiowe, zdecydować jaka szkołę, studia wybrać oraz jaki zawód,
  • przygotować się do wyzwań jakie stawia nam świat.
  • wyrażać swoje ja,
  • odnaleźć się w relacjach z rodziną, aby mieć jej wsparcie a równocześnie iść własną drogą,
  •  budować dobre relacje oraz jak pokierować swoim związkiem
  • uzdrowić przeszłe zdarzenia,
  • radzić sobie ze stresem, z wyzwaniami w szkole (klasówki, egzaminy).

Ten kurs to nauka realizacji marzeń oraz wytyczania planów życiowych. Jeżeli zechcesz to nauczysz się wsłuchiwać w głos wewnętrzny, poznasz sposoby odprężania się, relaksacji, motywowania siebie oraz wizualizacji co pomoże w realizacji marzeń. Poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem i otworzysz się na drogę pełną sukcesu, poćwiczysz oddychanie napełniające siebie energią życiową.

Serdecznie Cię zapraszam, Antoni

Zajęcia w godz. 10-17.

Zapraszamy też na godzinne sesje indywidualne z Twoim dzieckiem w Warszawie i przy okazji zajęć w innych miastach.


Zapisy i więcej informacji: tel. 607 387 737,

e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoja misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiania z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko wsparcie w powrocie do zdrowia, psychoterapia i doradztwo personalne ale i rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej, wsparcie emocjonalne, ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do dobrego funkcjonowania w życiu. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia, chociaż do trwałego uzdrowienia potrzeba więcej sesji.