TWORZENIE I UZDRAWIANIE ZWIĄZKÓW  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

 

Wszystko w naszym życiu opiera się na relacjach. Ta najważniejsza to związek mężczyzny z kobietą, ale ważnymi też dla dobrego funkcjonowania są też związki pomiędzy rodzicami i dziećmi, ex-partnerami, nasze związki z pracą, z pieniędzmi, z Aniołami i światem duchowym. Jeżeli jedno z ogniw nie funkcjonuje zdrowo,  wpływa ono na inne, ale na przykład uzdrawiając jedną z relacji wpływamy na odbudowę pomyślności w innych relacjach i obszarach naszego życia. Każdy z nas z pewnością chciałby mieć wspaniałego partnera, aby tworzyć z nim ekscytujący związek. Jeżeli rozpoznajemy, że rzeczywistość nie układa się po naszej myśli, to znak, że przyszedł czas podjąć kroki, aby odwrócić trend również w zdrowiu i samopoczuciu, przetransformować frustracje na pomyślność, tworząc zdrowe więzi z najbliższymi, przyciągając do Siebie te odpowiednie osoby,  partnera i wsparcie przyjaznych ludzi. Uzdrawiając relacje można odnaleźć klucz do nowego, pełnego satysfakcji życia: trzeba tylko dowiedzieć się jak...i zainicjować proces. Warsztaty tworzenia szczęśliwych związków / uzdrawiania relacji będą do tego wspaniałą okazja, szczególnie że odbywają się na początku roku.

Serdecznie Zapraszam i  życzę wspaniałych marzeń i ich Realizacji w 2015r, Antoni Przechrzta

     Tematem warsztatów są następujące relacje:

Zagadnienia poruszane na zajęciach: jak odnaleźć idealnego mężczyznę / idealną kobietę i odbudować związek naszych marzeń, jak uzdrowić obecne relacje, psychoanaliza i diagnoza schematów, uzdrawianie relacji z przeszłości, rozpoznawanie zagadnień karmicznych, wizja, jak odnaleźć Siebie, budowanie więzi, droga duszy. Na kursie  odkryjesz  pomocne metody/ćwiczenia służące do budowania satysfakcjonujących relacji. Materiałem do ćwiczeń dla każdego z uczestników jest ich konkretna sytuacja życiowa.

Istnieje możliwość indywidualnych godzinowych sesji uzdrawiania relacji również w parach.

 

 

 

Zapisy i więcej informacji: tel. 607 387 737,

e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli jesteś zainteresowany kursem -  zgłoś jak najwcześniej, chcesz zorganizować kurs w swoim mieście? Poinformuj nas.

Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoja misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiania z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko wsparcie w powrocie do zdrowia, psychoterapia i doradztwo personalne ale i rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej, wsparcie emocjonalne, ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do dobrego funkcjonowania w życiu. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia, chociaż do trwałego uzdrowienia potrzeba więcej sesji.