Jedyny taki kurs. Chcesz być? Warsztat wyjazdowy już w najbliższy weekend 11-12 czerwca 2016 r Gostyńsko- Włocławski Park Krajobrazowy

Zgłoś swoje zainteresowanie, a może chcesz się umówić na indywidualna sesję uzdrawiania wewnętrznego dziecka? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejne zajęcia na Wczasach z Intuicją i Rozwojem Duchowym już 16-23.07.2016.

Instytut Realizacji Siebie zaprasza na autorski warsztat Antoniego Przechrzty

 

„Zdrowe Wewnętrzne Dziecko to pełnia sił życiowych, optymizmu i szczęścia”  - Antoni Przechrzta

“Uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka jest źródłem siły życiowej i twórczości, pozwalając nam znaleźć nową radość i energię w życiu”. John Bradshaw

Wydarzenia z dzieciństwa mają znaczący wpływ na nasze dorosłe życie.  Jeżeli będąc już dorosłym obserwujemy, że nasze życie nie funkcjonuje w pełni i czujemy się bezsilni, bo nie wiemy jak je odmienić, to powodem może być zranione wewnętrzne dziecko.

 „Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka” jest warsztatem, na którym uczestnicy będą wraz ze mną odkrywać m.in. doświadczenia od poczęcia przez  pierwsze lata życia oraz uzdrawiać je tak, aby w pełni mogli odzyskać spokój i radość wewnętrzną, a także moc do tworzenia i przyciągania do Siebie tego, czego pragną.

Nagrodą za uzdrawianie dzieciństwa często jest uzdrowienie relacji z najbliższymi oraz uzdrowienie ciała jak i sytuacji życiowej. Przyczynia się to do  wzrostu siły życiowej i pełnej akceptacji siebie. Przestajemy być ofiarą losu, a stajemy się osobą w pełni sił i poczucia własnej wartości gotową do realizowania wspaniałych planów życiowych już od teraz.

To, co nas najbardziej ogranicza przed osiągnięciem zdrowia i pełni życia jest w nas samych.

Relacje pierwotne pomiędzy dzieckiem i jego opiekunami (rodzicami) wytwarzają stosunek, jaki pozostaje w dziecku już później, jako w osobie dorosłej w relacji do świata zewnętrznego. Albo będzie ono optymistyczne i z pewnością siebie będzie realizować swoje zachcianki, pragnienia, marzenia albo będzie nauczone, aby filtrować swoją realizację, w obawie przed krytyką. Przeszłość można zmienić poprzez jej uzdrowienie.

Jest wiele komponentów, które decydują czy wygramy nasze życie, czy osiągniemy sukces. Jednym z nich jest stan Wewnętrznego Dziecka i nasza z nim relacja.

Na co dzień potrzebujemy mocnego kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem. Jaki masz dzisiaj z nim kontakt?

Warsztat pokaże sposoby  jak wsłuchiwać się, na co dzień w głos Wewnętrznego Dziecka i jak włączać jego potrzeby i odczucia w podejmowane decyzje w życiu oraz jak spowodować, aby Ono było naszym wsparciem. Dlatego też…..  więcej na kursie na który zapraszam

Antoni Przechrzta

Kurs 1 dzień - inwestycja 250 zł, z drugą osobą  – 20%)     

Również sesje indywidualne  przez internet i telefon.

Podczas zajęć autorska medytacja Antoniego Przechrzty

Tutaj zapisz się na kurs albo poproś o więcej informacji

 

   Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoja misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiania z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko wsparcie w powrocie do zdrowia, psychoterapia i doradztwo personalne ale i rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej, wsparcie emocjonalne, ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do dobrego funkcjonowania w życiu. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia, chociaż do trwałego uzdrowienia potrzeba więcej sesji.