Zapraszamy na zajęcia wyjazdowe Instytutu Realizacji Siebie

 

Wakacje z rozwojem duchowym, intuicją i sztuką

w Beskidzie Wyspowym. 

Zajazd Laskowianka, 34-602 Laskowa k. Limanowej  20-25.07.2020 r.

Prowadzi Antoni Przechrzta MA mNFSH wraz z zaproszonymi gośćmi.

Link do ośrodka https://www.youtube.com/watch?v=nuLneD0oESo&feature=share&fbclid=IwAR3VkgG0OsjnOaq9ZACo-l_fBPGQ-h-6ZlVbGu_UZI-dQWmzUuLe4gCx5D0 www.laskowianka.pl

 

 

Już niedługo spotykamy się w Laskowej (Beskid Wyspowy)  na Wakacjach z Intuicją , Twórczością, Sztuką, Rozwojem Duchowym  i Tańcem 20-25.07.2020. Ostatni moment, żeby się przyłączyć.

W malowniczo położonym ośrodku Laskowianka spotkamy się, żeby odpocząć wśród świeżego górskiego powietrza, pospacerować po górach, równocześnie rozwijając intuicję, wsłuchując się w głos duszy oraz uruchamiając twórczą sferę Siebie. Będzie też biesiadowanie przy ognisku i tańce. A to wszystko, aby poprawić samopoczucie, zdobyć narzędzia do lepszego zrozumienia Siebie i lepszego realizowania celów życiowych.

Okolica jest otoczona górami, nieopodal ośrodka rzeka Łososina a parę minut samochodem bądź spacerem już jest się na szczytach gór i gęstych lasów skąd piękne pejzaże i świeże powietrze. Również najbardziej nowoczesny wyciąg narciarski. W okolicy wiele ciekawych miejsc widokowych i sakralnych. 40 km do Bochni, 50 do Wieliczki a 67 do Krakowa. Z Krakowa można dojechać busem – 1,5 godz. Busy jadą co godzinę z Dworca Głównego z Krakowa do Laskowej a przystanek 30 m od zajazdu. Dla przyjeżdżających samochodem jest parking przy ośrodku.

         

Program wczasów nawiązuje do zawartości szkoleń i warsztatów prowadzonych przez Antoniego Przechrztę rozwoju intuicji, realizacji siebie, duchowego uzdrawiania, systemowych ustawień rodzinnych, uzdrawiania wewnętrznego dziecka oraz sesji wybaczania. Ukierunkowany jest na samouzdrawianie i samorozwój uczestników. Część zajęć na sali konferencyjnej, część na wolnym powietrzu i na spacerach po górach. Planujemy warsztaty pracy poprzez sztukę, muzykę i ruch - praca z ciałem i duszą. Zajęcia prowadzone są tak, aby uwzględniały indywidualne potrzeby każdego uczestnika. Wieczorami biesiadujemy.

 

 

W programie min.: * Relaksacje i medytacje * Wizualizacje twórcze * Proces afirmatywny *  Ćwiczenia rozwoju intuicji, widzenia zdalnego i telepatii * Uzdrawianie wewnętrznego dziecka * Odszukiwanie powodu i przesłania w chorobie i sytuacji życiowej oraz strategie samo uzdrawiania * Rodzinne ustawienia systemowe * Strategie profilaktyki anty-nowotworowej i komplementarne metody wsparcia w zdrowieniu: wykład i dyskusja * Terapia poprzez sztukę oraz tworzenie mandali * Bliskość * Widzenie i malowanie aury * Ruch: świadomość, energia i dusza w ciele * Channelling * Podróż astralna OoBE * Praca z energią kundalini  oraz aspektami czakr * Duchowe Uzdrawianie * Droga duszy i Medycyna duszy * Wizje przyszłości *

 

Wakacje te są okazją do zapoznania się z metodami rozwoju intuicji i włączenia jej w rozwiązywanie własnych problemów a dla bardziej zaawansowanych możliwością do solidnego przećwiczenia nabytych już umiejętności na kursach.

Prowadzący: Antoni Przechrzta, dyrektor Instytutu Realizacji Siebie, psychoterapeuta oraz akredytowany nauczyciel  Brytyjskiej Federacji Duchowych Uzdrowicieli NFSH The Healing Trust wraz wraz z zaproszonymi gośćmi oraz uzdrowicielami Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

 

Zakwaterowanie w malowniczo położonym ośrodku Laskowianka, w 2-osobowych i 1 osobowych pokojach z pełnym wyżywieniem. Dla przyjeżdżąjących z rodziną do dyspozycji  apartament za dopłatą. Wyżywienie: istnieje opcja wegetariańska i semi-wegetariańska. Do pokoju jednoosobowego dopłata.

Uczestnicy są  oczekiwani w ośrodku w poniedziałek 20.07.2020.

 

W pierwszym dniu godz.14 obiad, a o godz. 16 spotkanie z Antonim Przechrztą. Szczegółowy rozkład zajęć układamy wspólnie na miejscu, ze wszystkimi uczestnikami: najczęściej zaczynamy zajęcia od godz. 9 rano i trwają do 13. Przerwa obiadowa od godz.13 do 16. Sesja popołudniowa do godz.18 i później kolacja. Jedna z sesji może odbyć się przed snem. Można przyjechać wcześniej i zostać dłużej, ale trzeba to uzgodnić z ośrodkiem. Dodatkowo wyprawa w góry, wyprawa leśna.

 

Więcej informacji pod nr tel. +48 607 387 737 albo e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o przekazanie informacji o wczasach innym osobom zainteresowanym taką formą wypoczynku.

 

Koszt 1450 zł jeżeli wpłata do 7 lipca 2020 r. Później 1500 zł. Zniżka, jeżeli przyjedziesz z drugą osobą.

 

Jest wiele opcji:  udział tylko w warsztatach bez zakwaterowania, wybierając wg potrzeb wyżywienie. Można też zabrać osobę towarzyszącą która nie będzia brała udziału w zajęciach (wtedy płatne tylko zakwaterowanie.) W sprawie szczegółów prosimy o kontakt  tel. +48 607 387 737  .

 

Potwierdzeniem rezerwacji będzie wpłata 300 zł lub całości za turnus na adres lub na konto:

Instytut Realizacji Siebie Antoni Przechrzta

PNP Paribas 83 2340 0009 0030 2400 0000 0579 

(z dopiskiem Rezerwacja - wczasy, oraz imię i nazwisko, adres, telefon)

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Beskidzie Wyspowym.

Instytut Realizacji Siebie   tel. +48 607 387 737  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   www.uzdrawianie.com

 

 

Zdjęcia z wczasów z poprzednich lat. 

 

Jak to było w poprzednich latach:

*Bardzo podobały mi się relacje w grupie. Interakcje były bardzo twórcze i
kształcące. Zostawiam za sobą potrzebę oceniania ludzi.
Podjęłam decyzję: nie muszę być nieomylną, mam prawo do błędów bez poczucia
winy.*
 
*Podobały mi się ćwiczenia z rysowaniem swojego Ja, Ja i Ty, Ja i Wszechświat
i własnej duszy a także ustawienia systemowe. Podjęłam decyzję, że będę więcej zwracała uwagę na siebie i moje dobro.*
 
*Podobały mi się medytacje i podróże astralne a także duchowe uzdrawianie.
Sile wyższej mogę podziękować za niesamowitą energię, którą otrzymuję i
mogę wykorzystać. Ośrodek bardzo mi się podoba i czuję się tu dobrze.
Będę na pewno dalej rozwijać się w tym kierunku a w szczególności w
duchowym uzdrawianiu  i z pewnością pojadę na następne stopnie.*
 
*Zostawiam za sobą smutną przeszłość i lęki a zabieram większy spokój.
Zależy mi na uzyskaniu harmonii wewnętrznej i błogości wynikającej ze
spokoju. Chciałabym dalej rozwijać intuicję. Uzmysłowiłam sobie, że w życiu
najbardziej przeszkadzał mi lęk, brak poczucia własnej wartości, niepewność
i nieśmiałość przed ludźmi. Dziękuję sile wyższej za możliwość uzdrowienia swojego życia, za wyzwanie jakim były te warsztaty, bo musiałam się zmierzyć ze swoim lękiem, żeby tu przyjechać. Przyjechałabym tu jeszcze raz, bo miejsce jest piękne*.

*Uzyskałam bardzo dużo ważnych i wartościowych informacji dla siebie. Grupa
była zgrana i wspaniała. Wszystko mi się bardzo podobało, zajęcia urozmaicone i ciekawe, ośrodek ładnie położony i dobrze wyposażony. Zabieram ze sobą wspaniałe wspomnienia i bardzo dużo radości, której ostatnio mi brakowało. Jestem wdzięczna za wszystkie uwagi, które dotyczyły mojej osoby. Dziękuję Tobie Antoni za Twoje rady. Dziękuję, że mogłam tu być i tak wiele się nauczyć. Dziękuję Panu Bogu Kochanemu za to, że daje mi tak dużo siły, mocy, radości i miłości. Dziękuję.*

*Podobało mi się to, że nie było przedawkowania książkowej
wiedzy, zaistniało sporo inspiracji poruszających pragnienia,
motywujących do lepszego i satysfakcjonującego życia, i raczej tak trzymać.
Nakłanianie do własnych przemyśleń, daje dużo więcej niż sucha informacja,
która szybko uleci z pamięci. Sile wyższej dziękuję, że zostałem zainspirowany do wzięcia udziału w tym kursie i dane mi było poznać tak interesujące osoby. Ośrodek jest jednym z najlepszych miejsc w kraju na organizację tego rodzaju imprez. Posiada dobry standard, ładny teren, łatwy dojazd. Chętnie przyjechałbym jeszcze raz, nawet na dłużej. Organizatorom składam specjalne podziękowania za bardzo pożyteczne połączenie kursu i wypoczynku. Bardzo mi się podobały ćwiczenia intuicji, uzdrawianie przeszłości, dzieciństwa, związków, Lubię i odpowiadają mi zajęcia wśród przyrody i na wolnym powietrzu.


*Przyjechałam na ten warsztat z nadzieją, że lepiej poznam siebie i że uporam się z moimi problemami. Stopniowo odkrywałam, że jestem silna i dam sobie radę w życiu. Cieszę się, że staję się bardziej swobodna w relacjach z ludźmi. Bardzo podobały mi się medytacje. Nauczyłam się kontaktować z Aniołami i Przewodnikiem Duchowym, również zobaczyłam po raz pierwszy aurę. Podobała mi się: swobodna atmosfera na zajęciach a z tematów zafascynowałam się uzdrawianiem charyzmatycznym. Najwięcej emocji rozbudziły we mnie ustawienia systemowe*.
 
*Przyjechałam na te wczasy, bo tyle rzeczy zaczęło mi przeszkadzać w życiu. Nie mogłam się skupić. Nie miałam spokoju ani w sobie ani w domu.
Cieszę się, że odkryłam, co może być przyczyną że nie czuję się dość silna i bezpieczna. Dobrze jest, że problemy można rozwiązać. Podjęłam decyzję, że od teraz będę skupiać się na moich planach na przyszłość. Myślę, że to ja jestem najważniejsza i że ja decyduję oczywiście mając też na względzie innych. Bardzo dobrze, że na kursie są medytacje i możliwość odkrywania rzeczy o których nigdzie się nie mówi, a one są. Jestem wdzięczna za pomoc, jestem zadowolona*

*Przyjechałem na te wakacje z myślą o odpoczynku na pięknych jeziorach i na łonie pięknej przyrody. Oczekiwanie się spełniło. Ubogaciłem również moją sferę duchową, najbardziej zainteresował mnie temat wejścia w poprzednie wcielenia - otrzymałem wiele odpowiedzi, które pomagają mi zrozumieć siebie. W ćwiczeniach z intuicji miałem poprawne odczyty, z czego jestem dumny. Niezwykle mnie zainspirował temat  ustawień systemowych chociaż nie mam absolutnie pojęcia jak się to dzieje. Odczuwam lekkość i połączenie z duchowością. Zobaczyłem swoich przewodników po raz pierwszy, nigdy mi sie to wcześniej nie udawało mimo czytani książek z tego tematu. Teraz mam przekonanie, że najważniejsze dla mnie jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą, rodziną i moimi osobistymi pragnieniami. Dziękuję*

*Wczasy były dobre, pożyteczne i kształcące gdyż program pozwalał też na odpoczynek a piękne otoczenie jeziora i lasów było dodatkiem. Ulżyło mi, gdy znalazłam klucz do realizacji moich celów życiowych - kontakt z duszą.*

*Odczułam w czasie tych warsztatów kilka razy stan łączności ze Źródłem o niespotykanej dotychczas intensywności. Spotkanie z tak wspaniałymi ludźmi wyzwoliło u mnie dotąd nieznane pokłady radości. Dziękuję Sile Wyższej za tak wiele inspiracji a Antoniemu za te jedyne w swoim rodzaju i pasjonujące, pełne rozmaitości i zadań warsztaty oraz oraz jego ogrom wiedzy.*

*Na wakacjach chciałem odpocząć od zgiełku i szumu i udało się szczególnie że przebywanie w grupie ludzi sympatycznych i będących otwartymi na innych daje pozytywna energię. Moja sytuacja życiowa poprawiła się, wprowadziłem w siebie spokój i harmonię. Zabieram ze sobą radość i chęć i odwagę do działania, aby w końcu realizować moje marzenia i iść za głosem mojej duszy.*

*Wczasy w Waplewie okazały się czasem przyjemnego odpoczynku wśród pięknej przyrody spędzonym z grupą sympatycznych, jednakowo otwartych na duchowość ludzi. Przede wszystkim jednak dzięki zajęciom prowadzonym przez Antoniego były wartościowym, osobistym doświadczeniem do potrzeb często ukrytych w naszym wnętrzu. Poprzez medytację nawiązaliśmy kontakt z naszą duszą, jej poprzednim wcieleniem oraz przewodnikiem. Był to czas wakacyjnej beztroski połączony z praktyką głębokiego wglądu w to co niewidzialne. Był to czas radości.*

 

Zdjęcia z poprzednich wczasów

 

    

 

 

       

 

 

   Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoja misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiania z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko wsparcie w powrocie do zdrowia, psychoterapia i doradztwo personalne ale i rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej, wsparcie emocjonalne, ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do dobrego funkcjonowania w życiu. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia, chociaż do trwałego uzdrowienia potrzeba więcej sesji.

 • Add to Sketchpad
   
  • No word lists for Polish -> Polish...
    
  • Create a new word list...
 • Copy