Antoni Przechrzta

 Antoni Przechrzta
 nauczyciel duchowego uzdrawiania i rozwoju intuicji, psychoterapeuta i artysta
 

Kształciłem się jako artysta w Krakowskiej i Wiedeńskiej  Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der Bildende Kunste, Wiedeń).Ukończyłem także studia podyplomowe w Akademii Królewskiej w Londynie (Royal Academy of Arts - byłem jako pierwszy Polak Stypendystą Fundacji Henry Moore'a).
 
Jednocześnie rozwijałem swoje umiejętności związane z  uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji. W SAGB Wielkiej Brytanii rozwijałem jasnowidzenie. Uprawnienia terapeutyczne uzyskałem w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Interakcji w Lublinie  (Psychoterapia).
 
Obecnie jestem członkiem i licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust - największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzę Instytut Realizacji Siebie i jestem prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.
 
Brałem udział w najważniejszych festiwalach medycyny komplementarnej między innymi: Mind Body Spirit. Aktywnie uczestniczę w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej.
 
Prowadzę praktykę terapeutyczną indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Przyjmuję m. innymi w Polsce, Londynie a także w USA. Współpracuję z lekarzami, prowadziłem przez wiele lat zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart's Hospital i Royal London Hospital.
 
Wizyta indywidualna u mnie to z rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta, również o jego zdrowiu, oraz sesja duchowego uzdrawiania. W rozmowie terapeutycznej korzystam z intuicji. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczego, oraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości a także odnajdywania swojego ja w pacjencie jako ważnych czynników wpływających na zdrowie i jakość życia.
 
Poprzez indywidualne konsultacje pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej a także fizycznej. Udzielam porad dotyczących problemów życiowych, kariery zawodowej a także zagadnień biznesowych. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.
 
Uważam, że najskuteczniej każdy  sam może  sobie pomóc - podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie,   możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób. Oprócz udzielania pomocy indywidualnej, prowadzę warsztaty, na których uczę metod samouzdrawiania, uzdrawiania oraz wykorzystywania intuicji w codziennym życiu i biznesie, rozwiązywania problemów dotyczących związków i relacji partnerskich, pracy nad sobą i rozwojem własnego potencjału duchowego.
 
Prowadzę warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.

 
Działalność szkoleniową prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie, oraz we współpracy z NFSH The Healing Trust oraz Polskim Stowarzyszeniem Duchowych Uzdrowicieli. Współpracuję z wieloma renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i na świecie.
 
Jeżeli chcesz umówić się na konsultację indywidualną bądż sesję terapeutyczną z Antonim to zadzwoń: 600 587 848 albo napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Referencje:
Akademia Medyczna, Londyn;
Courtauld Institute, Londyn;
Life Center, Londyn
IWW, Poznań

 

Komentarze   

 
+1 #1 Aleksandra 2014-03-06 10:47
Chciałabym przekazać serdeczne podziękowanie prowadzącemu kurs I stopnia Duchowego Uzdrawiania Antoniemu za mój duchowy rozwój, który niesie wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Każde z tych spotkań wnosi w mój umysł spokój i poczucie bezpieczeństwa idące od mojego wnętrza, jak również rozwój duchowy, który daje możliwość postrzegania barw w ludzkich aurach - co jest uważam bardzo ciekawe i piękne. Do zobaczenia na kolejnych kursach:)

Aleksandra
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież