Antoni Przechrzta

 Antoni Przechrzta
 nauczyciel duchowego uzdrawiania i rozwoju intuicji, psychoterapeuta i artysta
 

Kształciłem się jako artysta w Krakowskiej i Wiedeńskiej  Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der Bildende Kunste, Wiedeń).Ukończyłem także studia podyplomowe w Akademii Królewskiej w Londynie (Royal Academy of Arts - byłem jako pierwszy Polak Stypendystą Fundacji Henry Moore'a).
 
Jednocześnie rozwijałem swoje umiejętności związane z  uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji. W SAGB Wielkiej Brytanii rozwijałem jasnowidzenie. Uprawnienia terapeutyczne uzyskałem w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Interakcji w Lublinie  (Psychoterapia).
 
Obecnie jestem członkiem i licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust - największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzę Instytut Realizacji Siebie i jestem prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.
 
Brałem udział w najważniejszych festiwalach medycyny komplementarnej między innymi: Mind Body Spirit. Aktywnie uczestniczę w sympozjach naukowych oraz konferencjach z zakresu medycyny integralnej.
 
Prowadzę praktykę terapeutyczną indywidualną i zbiorową w języku polskim i angielskim. Przyjmuję m. innymi w Polsce, Londynie a także w USA. Współpracuję z lekarzami, prowadziłem przez wiele lat zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart's Hospital i Royal London Hospital.
 
Wizyta indywidualna u mnie to z rozmowa o zagadnieniach życiowych pacjenta, również o jego zdrowiu, oraz sesja duchowego uzdrawiania. W rozmowie terapeutycznej korzystam z intuicji. W mojej praktyce dużą wagę przywiązuję do rozwoju potencjału twórczego, oraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości a także odnajdywania swojego ja w pacjencie jako ważnych czynników wpływających na zdrowie i jakość życia.
 
Poprzez indywidualne konsultacje pomagam w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej i psychicznej, duchowej a także fizycznej. Udzielam porad dotyczących problemów życiowych, kariery zawodowej a także zagadnień biznesowych. Inspiruję i wspieram w rozwoju osobowości i budowaniu korzystnego światopoglądu.
 
Uważam, że najskuteczniej każdy  sam może  sobie pomóc - podejmując pracę nad własnym rozwojem osobowym i duchowym. Przyjmując odpowiedzialność za swoje życie,   możemy realizować własny potencjał twórczy, odzyskać radość życia i utrzymać dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. W tym celu jednak niezbędna jest określona wiedza i umiejętności, a te trzeba rozwijać we właściwy, bezpieczny i zorganizowany sposób. Oprócz udzielania pomocy indywidualnej, prowadzę warsztaty, na których uczę metod samouzdrawiania, uzdrawiania oraz wykorzystywania intuicji w codziennym życiu i biznesie, rozwiązywania problemów dotyczących związków i relacji partnerskich, pracy nad sobą i rozwojem własnego potencjału duchowego.
 
Prowadzę warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.

 
Działalność szkoleniową prowadzę w ramach Instytutu Realizacji Siebie, oraz we współpracy z NFSH The Healing Trust oraz Polskim Stowarzyszeniem Duchowych Uzdrowicieli. Współpracuję z wieloma renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i na świecie.
 
Jeżeli chcesz umówić się na konsultację indywidualną bądż sesję terapeutyczną z Antonim to zadzwoń: 600 587 848 albo napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Referencje:
Akademia Medyczna, Londyn;
Courtauld Institute, Londyn;
Life Center, Londyn
IWW, Poznań

 

Komentarze   

 
-2 #3 klient 2014-08-11 13:07
Ale Jacku masz bardzo niezdrowe podejście do kwestii życia w sferze materialnej, finansowej. Ja w ogóle nie uzdrawiam, ale chodzę, korzystam z sesji u uzdrowicieli czy bioterapeutów. Uważam, że oni mi poświęcają czas. I jestem dumny z tego, że mogę zapłacić, ponieważ moi terapeuci poświęcają dla mnie jakiś wycinek czasu, godzinę, dwie, czasami pół. I płacę, właśnie za czas jaki oni muszą przeznaczyć dla mnie. Nie płacę za energię, nie płacę za to, że psycholog mnie słucha, i nie płacę za to, że lekarz mnie pocieszy słowem. Płacimy za wycinek czasu, ponieważ ludzie którzy coś dla nas robią, przeznaczają dla nas czas. A czas jest cenny. Mając czas możemy zająć się pasją. Ale jeśli czas wykorzystujemy na pracę, to taki czas pracy powinien być płatny. Ale dlatego płacę, bo zarówno lekarz, jak i psycholog, jak i uzdrowiciel, czy prawnik oni dają swój czas, podkreślam czas, wycinek czasu dla mnie. Musisz to zrozumieć.
Cytować
 
 
+6 #2 Jacek 2014-06-24 17:47
Witam serdecznie. Też uważam się za uzdrowiciela duchowego chociaż nie kończyłem żadnych kursów ani nie posiadam żadnych dyplomów. Od bardzo dawna uzdrawiam i nie muszę się reklamować bo poczta pantoflowa z poręczenia to doskonała reklama. Nigdy nie traktowałem uzdrawiania jako źródło jakiegokolwiek dochodu. Zawsze przy jakiejś okazji uzdrawiałem. Na życie zarabiam zwyczajnie ciężką pracą fizyczną. Nie wyobrażam sobie by uzdrawiać komercyjnie. Ale lubię uzdrawiać bo jest to dla mnie cudowne przeżycie. To uzdrawianie chyba bardziej mi pomaga jak choremu bo to co się dzieje podczas uzdrawiania trudno przyrównać do czegokolwiek. Komercyjnie nie potrafił bym tak spontanicznie uczynić to co czynię bo musiałbym zademonstrować klientowi, że jego pieniądze są dobrze inwestowane w uzdrowiciela. A jak wiadomo energie duchowe mają potężną moc sprawczą. Szokuje mnie tylko komercyjność wszystkiego w naszych czasach. Coraz trudniej ludzie robią coś dla innych bezinteresownie . Jak to uzdrowić?
Cytować
 
 
-1 #1 Aleksandra 2014-03-06 10:47
Chciałabym przekazać serdeczne podziękowanie prowadzącemu kurs I stopnia Duchowego Uzdrawiania Antoniemu za mój duchowy rozwój, który niesie wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Każde z tych spotkań wnosi w mój umysł spokój i poczucie bezpieczeństwa idące od mojego wnętrza, jak również rozwój duchowy, który daje możliwość postrzegania barw w ludzkich aurach - co jest uważam bardzo ciekawe i piękne. Do zobaczenia na kolejnych kursach:)

Aleksandra
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchowa, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie relacji międzyludzkich, czy też leczenie sytuacji życiowej?  Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, która wspiera  leczenie chorób i dolegliwości, problemów życiowych. Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samouzdrawianie. Poza tym kursy: rozwój intuicji, widzenie zdalne, podróże astralne OOBE a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce i innych krajach. Możesz umówić się na indywidualną sesję uzdrawiającą z Antonim Przechrztą, celem której jest nie tylko rozwiązywanie swojej sytuacji życiowej i zdrowotnej, wsparcie emocjonalne ale też poprzez sztukę uzdrawiania spowodowanie powrotu do zdrowia. Praktyka dowodzi, że po uzdrawianiu stan wielu pacjentów nawet uznanych za chorych nieuleczalnie poprawia się i polepsza się też ich jakość życia. Więcej...