#kursuzdrawiania #kursbioterapii

 

Najbliższe Terminy:

I st. Warszawa i online 5-6.09.2020r.

II st.  Warszawa /online 22-23.08.2020

III st. Warszawa i online 2-4.10.2020r.

IV st. Warszawa / online 7-9.11.2020r.

 

 

CO TO JEST DUCHOWE UZDRAWIANIE

 

 

 

KURS DUCHOWEGO UZDRAWIANIA licencjonowane przez

i

 

DUCHOWE UZDRAWIANIE –AKTUALNY PROGRAM - program NFSH The Healing Trust

CZĘŚĆ PIERWSZA

 • Co to jest Duchowe Uzdrawianie
 • Historia Uzdrawiania
 • Czakry
 • Pole Energetyczne Człowieka oraz Ćwiczenia Widzenia Aury
 • Dostrajanie się do Przekazu Uzdrawiania
 • Uzdrawianie na Odległość
 • Uzdrawianie na Siedząco część I
 
CZĘŚĆ DRUGA
 • Praca z oddechem, relaksacją i medytacją
 • Uzdrawianie na siedząco część II
 • Środowisko zawodowe uzdrawiania
 • Kodeks etyczny - postępowania NFSH
 • Ocena ryzyka i BHP
 • Uzdrowiciel - zadania i obowiązki
 • Będąc studentem
 • Uzdrawianie na kozetce cz.1
 
CZĘŚĆ TRZECIA
 • Ciało fizyczne - Anatomia i fizjologia
 • Zarządzanie stresem
 • Twórczy umysł
 • Wyobraźnia w Uzdrawianiu
 • Rola Uzdrowiciela w Uniwersalnym planie
 • Wpływy z Dzieciństwa
 • Dostrojenie się poprzez słowa
 • Zagadnienia Wybaczania
 • Uzdrawianie na kozetce cz.2
CZĘŚĆ CZWARTA
 • Umiejętność Słuchania
 • Uzdrawianie przed śmiercią i umierających
 • Wyższe Ja
 • Karma i reinkarnacja
 • Dźwięk i Wibracja
 • Świadomość Koloru
 • Kroki w kierunku Zdrowia Holistycznego
 • Dalsze kroki rozwoju jako terapeuta Duchowego Uzdrawiania
 
 
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inwestycja po 450 zł za I i II  stopień jeżeli zrobiona przedpłata do 1 tyg. przed kursem (100zł), później 500 zł, w dniu kursu 550zł,  III i IV st. po 600 zł przy przedpłacie. 650 zł w dniu kursu. Chcesz obniżyć koszt tego kursu? Wyślij e-maila do osób zainteresowanych. Każda osoba która przyjdzie z twojej rekomendacji obniża cenę twojego kursu o 20% natomiast cztery powodują że kurs jest bezpłatny. Przy wpłacie za 4 kursy z góry 10% zniżki. Wpłaty prosimy kierować na konto: Instytut Realizacji Siebie: BNP Paribas  83 2340 0009 0030 2400 0000 0579

 
 

Regularnie odbywają się szkolenia od 1 stopnia do 4 stopnia. Po ukończeniu 1 stopnia można wstąpić do Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU jako stażysta i podjąć 2 letnią procedurę przygotowawczą do egzaminu pełnego członkostwa PSDU, podobnie też po II stopniu można wstąpić do NFSH The Healing Trust Wielkiej Brytanii, gdyż kursy są licencjonowane przez NFSH. PSDU jest zrzeszone w Confederation of Healing Organisations CHO, konfederacji, której celem jest utrzymywanie standardów terapii, profesjonalizmu i kodeksu etycznego wg wymagań brytyjskiej służby zdrowia i szkolnictwa.

Na kursy zapraszamy osoby, które chcą praktykować duchowe uzdrawianie jako główną terapię, czy terapię wspomagającą jak też i te, które chcą sobie pomóc albo się rozwijać duchowo bądź poznawać zagadnienia tej metody na własny użytek czy dla najbliższych.
 
Przewidzieliśmy system zniżek dla osób, które zapiszą się od razu na cały cykl kursów I-IV oraz dla tych, którzy przyjdą z innymi osobami na zajęcia.
 
Uwaga: ćwiczenia medytacji i wizualizacji na zajęciach Duchowego Uzdrawiania mogą nie być najlepszym rozwiązaniem dla osób leczących się psychicznie. Jeżeli jesteś w leczeniu a chcesz wziąć udział w szkoleniu Duchowego Uzdrawiania czy innych kursach organizowanych przez Instytut poinformuj nas o tym, postaramy się dla Ciebie znaleźć najlepsze rozwiązanie.
 
Jeżeli leczysz się psychicznie, to kształcenie się w celu zostania terapeutą uzdrawiania nie jest wskazane, poczekaj aż Twoje zdrowie się ustabilizuje, korzystanie z duchowego uzdrawiania może być opcją wsparcia.
 
Kursy Duchowego Uzdrawiania ani terapia terapia uzdrawiania nie gwarantują wyleczenia ani nie są alternatywą do leczenia medycznego czy terapii, chociaż jak wskazują badania często mogą pomóc nawet w przypadkach, kiedy medycyna ortodoksyjna nie ma już nic do zaoferowania.  Polecamy skorzystanie z aktu Duchowego Uzdrawiania przez naszych uzdrowicieli na początek.
 
Program szkolenia Duchowego Uzdrawiania jest realizowany w kursach: I i II stopień po 2 dni oraz III i IV stopień po 3 dni - w sumie 10 dni, najczęściej w godz. 10 do 18 (z przerwą na obiad) w weekendy. Do egzaminu potrzeba 100 godzin na warsztatach oraz na ćwiczeniach zgodnie z wymaganiami brytyjskich instytucji szkoleniowych. Po kursach są organizowane dodatkowo superwizje dla absolwentów oraz można praktykować uzdrawianie pod nadzorem mentora członka NFSH The Healing Trust / PSDU Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.
 
Wywiad na temat duchowego uzdrawiania, którego udzielił Antoni Przechrzta Gazecie Współczesnej.
 
WARSZTATY SAMOUZDRAWIANIA - program
Uzdrawianie przeszłości, współpraca pomiędzy podświadomością, emocjami, intuicją i umysłem; projektowanie przyszłości w kontekście całości życia, ćwiczenia oddychania, medytacji, rozwoju intuicji i widzenia aury, uzdrawianie i dopełnienie przeszłości, uzdrawianie wewnętrznego dziecka w drodze do pełnej realizacji życia; uzdrawianie związków i sytuacji życiowych, medytacje twórcze z aniołami.
 
Korzyści z Kursu Duchowego Uzdrawiania są dwojakie: jedne dla siebie, drugie dla innych.
 
Dla siebie:

Polepszy się klarowność myślenia, uruchomisz w sobie twórcze podejście do życia, uzdrowisz niekorzystne sytuacje z przeszłości. Zwiększy się poczucie wewnętrznego spokoju oraz bezpieczeństwa.

Na kursie człowiek nabiera sensu życia oraz misji życiowej, otwartości na wewnętrzne przewodnictwa na słuchanie wewnętrznego głosu, poprawia się jakość życia, zdrowia, przybywa sił witalnych, co ma znaczący wpływ na dostatek materialny.

Relacje między ludzkie ocieplają się. Zaczniesz żyć bez ograniczeń i twórczo oddychać i żyć wewnętrzną wolnością pełną pasji życia. Poprawi się intuicja i rozumienie sytuacji w której jesteśmy.
 
Zobaczysz ludzką aurę.
 
  Oto jak wygląda aura terapeuty podczas sesji uzdrawiania na odległość.

Kontakt z Bogiem i dostrojenie się do Boskiej wibracji będzie Cię uzdrawiać i prowadzić do lepszej jakości życia. Nauczysz się oczyszczać twoje pole energetyczne. Będziesz miał dostęp do pełni wspaniałej energii życiowej i optymizmu.

Pozbędziesz się strachu. Będziesz człowiekiem bardziej pogodnym i radosnym, znajdziesz przyjaciół. Samo-uzdrawianie i Duchowe Uzdrowienie jest procesem, drogą życiową i nie można powiedzieć, że wszystko się wydarzy bez Twojego zaangażowania, jednak praktyka w tej dziedzinie doprowadzi Cię do klarowności umysłu, wyzwolenia z różnych tzw. chorób psychicznych, psychosomatycznych, cywilizacyjnych.

Nauczysz się jak żyć w pełni, stworzysz sobie grono wspaniałych przyjaciół. Wrogów albo uwolnisz, albo stracisz. Co niektórzy staną się Twoimi przyjaciółmi.
 
Dla innych:

będziesz promieniował energią radości, miłości i ciepła. To wszystko czego nauczysz się i skorzystasz dla siebie. Będziesz prawdziwy i przekonywujący dla innych, będziesz mógł wspomagać innych w wybieraniu drogi życiowej, w uzdrowieniu przeszłości, rozumieniu sytuacji w której się oni znajdują. Nauczysz się technik dostrajania do duchowości, przekazu duchowej energii poprzez akt uzdrawiania - co może prowadzić w konsekwencji do wyleczenia z wielu chorób, czasem nawet tzw. nieuleczalnych, zaburzeń emocji, trudnych sytuacji życiowych oraz relacji międzyludzkich.
 
Stanie się tak poprzez:

stosowanie efektywnych technik relaksacyjnych, medytację, prawidłowy oddech, rozwój świadomości dźwięku, twórczej wizualizacji i programowanie własnej przyszłości. Mistrzostwo umysłu w porozumieniu z sercem, rozumienie zasad funkcjonowania świata i ducha, wpływ życia duchowego na jakość wszystkich aspektów życiowych, zrozumienie praw natury, umysłu, praw przyczyny i skutku, praw duchowości, dostrajanie się do Źródła duchowej energii, praktykowanie aktu duchowego uzdrawiania oraz praktykę współczucia.
 
 
Życzę Ci wspaniałej Drogi Rozwoju!
Antoni Przechrzta

 


 

 

Geistiges Heillen Kurs, Teil I in Deutschland

Spiritual Healing Course I 

Samstag 10-18.00 Uhr, Sonntag 10-14.00 Uhr

Leitet ANTONI PRZECHRZTA (MA  RA mNFSH) akredietierter Lehrer von The Healing Trust, Grossbritanien.

Anmeldung und weitere Infos unter: +49 15112857707, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.uzdrawianie.com

Im Programm des ersten Teils stehen:

Der Kern des Geistigen Heilens, Geschichte des Heilens, Chakren, Energiefeld des Menschen und Übungen zu Sehen der Aura, das Atmen, das Einstimmen auf Übertragung des Geistigen Heilens, das Heilen auf Entfernung, die Technik des Geistigen Heilens im Sitzen im ersten Teil und zusätzlich die Meditation-”die Rückkehr zur Quelle”-Meditation mit Antoni Przechrzta.

Geistiges Heilen ist eine nicht-invasive therapeutische Methode, die zur Verbesserung vieler Aspekte des Lebens führt. Die subtile Lebensenergie wird über den Therapeuten auf den Patienten übertragen. Sie hilft ebenfalls bei körperlichen und psychischen Beschwerden. Das Wort „geistig” steht in Verbindung zur Quelle des Geistigen Heilens.

Geistiges Heilen ist ein Prozess, der andere Heilmethoden ergänzt. Zahlreiche wissenschaftliche Forschungen beweisen seine Wirkung bei Krankheiten, die als unheilsam oder chronisch erklärt wurden, deren Heilprozess sehr langwirig und teuer ist und auch viele Nebenwirkungen hervorrufen kann. Geistiges Heilen ist besonders hilfreich bei Krebserkrankungen und emotionalen Problemen. Die kostbarste Wirkung des Geistigen Heilens ist das Erlangen des inneren Friedens und des Glaubens an den Sinn des Lebens.

Dem folgt die Wiederkehr der Vitalkräfte, das Auflösen von Blokaden und das unmittelbare oder die allmähliche Genesung. Das Geistige Heilen ist holistisch, d.h. bezieht sich auf den spirituellen und den körperlichen Bereich des Menschen. Die moderne Wissenschaft bestätigt, dass die Krankheit meistens im Geist entsteht und auch dort der Heilprozess anfangen soll. Deshalb bleibt das Geistige Heilen, obwohl schon seit mehreren Jahrzehnten erfolgreich angewendet, weiterhin eine wirksame und attraktive Methode des Heilens.

Der Kurs Geistiges Heilen hat die Lizenz von NFSH und von dem Polnischen Verein der Geistigen Heiler PSDU. Er ist auch eine professionelle Schulung, die eine Mitgliedschaft an beiden Organisationen ermöglicht.

Investition in Dich selbst 140€ (mit Vorschuss), 159€  (auf Kurs)
Den Vorschuss in Höhe von 50€ kann man überweisen.

Weitere Infos unter: +48600587848 (imessage auch)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. mNFSH, akkreditierter Lehrer The Healing Trust UK). Geistheiler und spiritueller Lehrer, zugelassener Lehrer von NFSH The Healing Trust, Leiter von Instytut Realizacji Siebie (Institut der Selbstverwirklichung) und Vorsitzender von Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli PSDU (Polnischer Verein der Geistheiler). Er besitzt auch den Master-Abschluss in Familienaufstellungen von Bert Hellinger. Antoni Przechrzta studierte Kunst in Royal Academy of Arts in London. Er nimmt an wissenschaftlichen Symposien im Bereich Integrale Medizin teil, arbeitet mit Ärzten und Heilpraktikern zusammen, leitete Seminare im Bereich Alternativ- und Komplementärmedizin in London, u.a. im Royal London Hospital und bietet Workshops zur Selbstverwirklichung nach eigener Methode: Entwicklung der Intuition, außersinnliche Wahrnehmung und Geistheilen. In seiner Arbeit greift er nach Elementen der Intuition, außersinnlicher Wahrnehmung und spiritueller Bereiche des Menschen. Als Geistheiler und spiritueller Lehrer verfügt er bereits über jahrelange Erfahrung und gibt seinen Studenten eine wunderbare Möglichkeit, nicht nur neues Wissen und neue Fähigkeiten zu erwerben sondern auch Lösungen von Problemen bereits im Unterricht zu finden.

Healing can be defined as regaining balance of mind, body and/or emotions.

Spiritual Healing is a natural energy therapy that complements conventional medicine by treating the whole person - mind, body and spirit. Healers are thought to act as a conduit for Healing energy, the benefits of which can be felt on many levels, including the physical.

Please view a hospital audit for further details which highlight the potential benefits.

Scientific evidence for the effects of non-contact healing

The Healing Trust Training Course enables the student to explore and understand the principles and practice of Healing. It also serves to support the personal spiritual growth of the individual, who is developing as a channel for Healing energies. The course provides ample opportunity to ask questions and for practical workshop experience under the guidance of our well established professional Healer tutors.

Spiritual Healing Course

Course Content English

Part 1

Part 1 also serves as a stand alone course for anyone wishing to know more about Healing and the Healer's role; it is also relevant for other healthcare professionals wishing to refer to, or work in partnership with, Healers.

Subjects covered include:

What is Spiritual Healing?; The History of Healing; The Human Energy Centres - The Chakras; The Human Energy Field - The Aura; Preparing for Healing - Grounding, Spiritual Attunement and Protection; Distant Healing; The Act of Healing.

Part 2

Part 2 of the Course has been designed for people who have successfully completed Healer Training Part 1.

Subjects covered include:

Breath Work, Relaxation and Meditation; The Act of Chair Healing; The Professional Healing Environment - Practical Preparations for Healing, Opening and Closing a Healing Session, Administration and Record Keeping; The Code of Conduct; Risk Assessment and Health and Safety; The Healer - Roles and Responsibilities; Being a Student with The Healing Trust - Recording your Personal Development as a Healer; Couch Healing.

Part 3

Part 3 of the Course has been designed for those students who have successfully completed Healer Training Parts 1 and 2. (Applicants will be expected to confirm the dates and locations at which Parts 1 and 2 were completed.)

Subjects covered include:

The Physical Body - Anatomy and Physiology; Stress Management; The Creative Mind - Self-Healing Strategies; Imagery in Healing - Creative Visualization and Meditation; The Healer's Role in the Universal Scheme; Childhood Influences; Attunement with Words; Forgiveness; Healing Practice; Couch Healing.

Part 4

Part 4 of the Course has been designed for those students who have successfully completed Healer Training Parts 1-3. (Confirmation of this will be requested.)

Subjects covered include:

Listening and Communication Skills; Healing into Death and Dying, The Higher Self; Karma and Reincarnation; Sound and Vibration; Colour Awareness; Holistic Health - Positive Thought and Lifestyle.

 

Antoni Przechrzta M.A. (RAS) is a Polish healer, psychotherapist and artist. Member of the NFSH since 1991, runs courses in Poland and worldwide. Languages: Polish, English, German. Founder (2007) and CEO of a sister organization: Polish Association of Spiritual Healers (Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli).Trained students of Medical School (Royal London Hospital), runs Institute for Self-Realisation (Instytut Realizacji Siebie) within which he teaches spiritual healing and runs intuition development and remote viewing courses. Students in Poland have opportunity to become full members of The Healing Trust as there is Examining Panel of the Polish NFSH members. Antoni is actively involved in a process of creating a constructive liaison with Ministry of Health, medical professionals and complementary medicine taking part in scientific and medical conferences, parliamentary discussions and media engagement promoting spiritual healing and holistic approach as a necessary component of health and well-being which should be present in a public health service. Tel. +48607387737 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.uzdrawianie.com fb: Instytut Realizacji Siebie Twitter: Antoni Przechrzta

It is possible to take some parts of Spiritual Healing course in the UK and some in Poland as we run the same programme.

 

Energetyczne i Emocjonalne BHP Terapii

Warsztaty: Jak uzdrawia/ł Jezus 

  #uzdrawianie #duchoweuzdrawianie #kursyuzdrawiania  #kursyduchowegouzdrawiania #thehealingtrust #psdu #uzdrawianiepsychofizyczne #leczeniepsychofizyczne #healing #spiritualhealing #leczenieduchowe

 

 

 

 • Add to Sketchpad
   
  • No word lists for English -> Polish...
    
  • Create a new word list...
 • Copy
 • Add to Sketchpad
   
  • No word lists for Arabic -> Polish...
    
  • Create a new word list...
 • Copy